Makijaż w stylu Mischy Barton

Chcesz, aby Twój makijaż był tak perfekcyjny i naturalny, jak ten, który prezentuje gwiazda? Lula podpowiada, jak osiągnąć taki efekt!

Dla dziewczyn o ciemniejszych, niż blond, włosach i dość szerokiej twarzy Lula proponuje naturalnie wyglądający makijaż , który skoryguje szerokość twarzy, uwydatni policzki i oczy .

Mischa Barton , która prezentuje ten typ urody już dawno przekonała sie do delikatnego makijażu , który podkreśla oczy!

1) Zacznij od dokładnego oczyszczenia skóry i, jeśli jest ona sucha, nałożenia nawilżającego i lekkiego kremu, by nie malować łuszczącej się "skorupy";)

2) Następnie pokryj twarz rozświetlającym fluidem , który doda cerze blasku i dzięki któremu będziesz wyglądać promiennie. Pamiętaj, że w letnie upały najlepiej używać te o lekkiej konsystencji z filtrami UV . Odcień może być o ton jaśniejszy od koloru Twojej skóry, bo gdy podkład się utlenia, ciemnieje.

3) Malowanie powiek zacznij od nakładania jaśniejszego beżu, który je uwydatni, a następnie o ton, dwa ciemniejszego - jeśli oczy masz osadzone daleko od siebie to nakładaj cień ciemniejszy bliżej nosa, jeśli blisko, zrób odwrotnie.

Mischa ma oczy osadzone głęboko, więc żeby zmniejszyć optycznie wąskie wgłębienie, pomalowała ciemniejszym beżem linie tuż nad nim - na "górce", która dzięki temu zabiegowi stwarza pozór mniejszego kontrastu między nią a "dołkiem".

4) Kredkę najlepiej wybierz ciemnoszarą, by nie była zbyt wyrazista. Możesz zastosować ją tylko na górnym łuku i lekko rozetrzeć. Do tego wydłużający i pogrubiający tusz, by nadać spojrzeniu "magii".

5) Usta obrysuj konturówką w kolorze ciemnego beżu i nałóż błyszczyk powiększający usta, rozmazując konturówkę - to nie ma być kreska a delikatne cieniowanie.

6) Na koniec rzecz najtrudniejsza. Różem do policzków obsyp żuchwę, wystającą część nosa oraz policzki, tak by podkreślić kości - najlepiej robić to uśmiechając się - wtedy linia jest wyraźniejsza i łatwiej zrobić to poprawnie. Ważne, żeby róż idealnie rozetrzeć, by gładko przechodził w odcień fluidu.

Lula proponuje przykładowy zestaw kosmetyków , który może się przydać do zrobienia opisanego makijażu :

nigrini.pl/viperasklep.pl/kosmetykidlarodziny.pl/sanusmarket.pl/ekosmetyki24.plnigrini.pl/viperasklep.pl/kosmetykidlarodziny.pl/sanusmarket.pl/ekosmetyki24.pl nigrini.pl/viperasklep.pl/kosmetykidlarodziny.pl/sanusmarket.pl/ekosmetyki24.pl

Podkład rozświetlający AA: 15,59 złotych, www.nigrini.pl ; Róż z puszkiem w panterkę Vipera: 14,99 złotych, www.viperasklep.pl ; Cienie z bio-jojoba i bio-nagietkiem Lavera: 50 złotych, www.kosmetykidlarodziny.pl ; Konturówka Biomaris: 18 złotych, www.sanusmarket.pl ; Błyszczyk powiększający usta Eveline: 10,99 złotych, www.ekosmetyki24.pl ; Tusz do rzęs Max Factor: 32,94 złotych, www.ekosmetyki24.pl ; Kredka do powiek Eveline: 6,83 złotych, www.ekosmetyki24.pl .

Więcej o: