Fryzura w stylu Ashley Tisdale

Lula podpowiada, jak ją szybko wykonać!

Lato coraz bliżej , a wraz z nim czas podróży, imprez i słodkiego lenistwa. Na pewno w każdej z tych sytuacji chciałabyś wyglądać ładnie, modnie i świeżo. Zadbaj więc o wygodną, praktyczną i - co najważniejsze - pasującą na każdą okazję fryzurę, w której zrobisz furorę zarówno na nadmorskiej imprezie, jak i na grillu u znajomych.

W lecie stawiamy na swobodę - w ciepłe, słoneczne dni idealne będą delikatne, nieskrępowane loki i fale. Żadnego mocowania się z prostownicą!

Ashley Tisdale/oficjalna strona artystkiAshley Tisdale/oficjalna strona artystki Ashley Tisdale/oficjalna strona artystki

Dziewczyny o naturalnie kręconych włosach mają problem z głowy - wystarczy, że podkreślą swoje loki odpowiednio dobraną pianką do włosów.

Ale również proste włosy można łatwo zamienić w wakacyjne, radosne fale, tak, jak zrobiła to Ashley Tisdale , odtwórczyni roli Sharpay Evans w "High School Musical". Lekka i wakacyjna fryzura nadaje jej naturalny i dziewczęcy wygląd. Jak osiągnąć podobny efekt? To proste!

Wystarczy, że spryskasz pasemka mokrych włosów lotionem (np. płynnym żelem do włosów), nawiniesz je na piankowe wałki (jeśli zależy Ci na drobnych falach, oddziel cieńsze pasemka, jeśli na szerszych - oddziel grubsze) i dla trwalszego efektu jeszcze raz spryskasz je lotionem. Możesz podsuszyć włosy suszarką, żeby szybciej wyschły.

Po godzinie (warto wykorzystać ją na wakacyjne lenistwo lub inne zabiegi upiększające - od czego jest urlop?!) masz gotowe piękne fale , niby uczesane tylko wiatrem. Lula odradza użycie lakieru - włosy mają być naturalne i miękkie, a nie posklejane i sztuczne!

Anna Bakota

Więcej o: