Łabędzia szyja

Lula podpowiada, jak poradzić sobie ze zbyt długą lub zdecydowanie za krótką szyją!

Szyja może być za długa lub za krótka. W dzisiejszych czasach uważa się, że długa szyja , podobnie jak długie nogi, jest atutem . Otóż nie zawsze. Nie takie figle płata natura...

www.mangoshop.comwww.mangoshop.com www.mangoshop.com Czarny top z dekoltem w łódkę: 125 złotych; Turkusowa bluzka na guziczki: 125 złotych; Top wiązany przy szyi: 125 złotych; Czarny top: 115 złotych.

Dla pań, które uważają, że ich żyrafia podpora głowy jest szpecąca, Lula podpowiada kształty dekoltów. Najlepsze są golfy , stójki, wysokie kołnierze oraz wszelkie wiązania na szyi . Odpowiednim dodatkiem jest szal - umiejętnie noszony będzie stylowym uzupełnieniem stroju.

www.mangoshop.comwww.mangoshop.com www.mangoshop.com Szara bluzka z koronką: 245 złotych; Kamizelka: 125 złotych; Satynowa żółta bluzka: 199 złotych; Bluzka z żabotem: 149 złotych.

Kobiety o szyjach krótkich powinny nosić wszystko to, co je pozornie wydłuży, czyli pionowe plisy , wzory i marszczenia oraz kołnierze. Sam dekolt powinien być wąski i długi. Dodatkiem, który jest przydatny w takiej sytuacji są kilkucentymetrowe, łańcuszkowe kolczyki . Jeśli naszyjnik, również tylko długi.

Jak widać na pierwszym zdjęciu, Ola Kwaśniewska ma dość krótką szyję, a dzięki odpowiedniemu krojowi sukienki nie podkreśla tego mankamentu, a zręcznie go tuszuje .

Wszystkie przedstawione wyżej modele bluzek znajdziesz w sklepach Mango .

Anna Szulc

Więcej o: