Luksusowy Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka Lula specjalnie dla Was przygotowała artykuł poświęcony gwiazdorskim dzieciom. Zobaczcie, jak są rozpieszczane i kochane!

Emme i Max Jennifer Lopez skan VivaJennifer Lopez skan Viva Jennifer Lopez skan Viva

Jennifer Lopez od wielu lat starała się o dziecko. W końcu urodziła i to bliźniaki .

Miałam chyba jedną z najpiękniejszych ciąż w historii. I jednego z najlepszych mężów na świecie. Marc pomagał mi emocjonalnie w każdym momencie, choć mam nadzieję, że mimo burzy hormonów, zachowywałam się całkiem dobrze."- mówiła o swojej ciąży dla magazynu Viva.

Wnioskować można wielkie szczęście, które objawia się choćby zaangażowaniem w dekorowanie pokoju bliźniaków. Znajduje się on blisko sypialni małżonków, żeby łatwiej można było dostać się do płaczących maluchów. Poza tym, Jennifer wynajęła do zaprojektowania pokoju kolorystę i psychologa . Wyżej widać przepiękne i drogie kocyki i ubranka dla niemowląt. Jakby tego było mało - maluchy mają swojego dziecięcego masażystę ! Niżej stylowy pokój Emme i Maxa:

Jennifer Lopez skan VivaJennifer Lopez skan Viva Jennifer Lopez skan Viva

Niemowlę nie potrafi samo chodzić - wiedzą o tym doskonale Eva Longoria i osobisty fryzjer Jennifer - Ken Paves. Oboje postanowili wyprzedzić świeżo upieczonych rodziców i sprezentowali im dwa niesamowite, stylowe angielskie wózki . Marc Anthony śmieje się, że taki jeden jest wart więcej niż jego samochód...

Jennifer Lopez skan VivaJennifer Lopez skan Viva Jennifer Lopez skan Viva

Harlow Nicole Richie, Harlow fot.skan PeopleNicole Richie, Harlow fot.skan People Nicole Richie, Harlow fot.skan People

Ciąża Nicole Richie wzbudziła wiele kontrowersji. Zastanawiano się nawet, czy słynna anorektyczka w ogóle ją donosi. Udało się - mają z Joelem zdrową i śliczną Harlow . Para podobno nie zatrudnia niań. Dzieckiem opiekują się babcie . Lionel Richie wprost szaleje za małą, a cała rodzina zapewne z nim. Była imprezowiczka podobno cały czas jest przy dziecku, a w wolnych chwilach pracuje nad swoimi perfumami, linią odzieży oraz biżuterii. Widać mała ślicznotka dobrze wpłynęła na swoją mamę. Poniżej ulubione rzeczy małej Harlow:

Nicole Richie, Harlow fot.skan PeopleNicole Richie, Harlow fot.skan People Nicole Richie, Harlow fot.skan People

Waga Nicole Richie była zawsze ciekawym zjawiskiem. Specjalnie dla Was zdjęcia Nicole przed ciążą, w ósmym miesiącu ciąży i miesiąc po porodzie:

Nicole Richie, Harlow fot.skan PeopleNicole Richie, Harlow fot.skan People Nicole Richie, Harlow fot.skan People

Brooklyn, Romeo i Cruz Victoria Beckham fot. fot. London Entertainment / Splash/EastnewsVictoria Beckham fot. fot. London Entertainment / Splash/Eastnews Victoria Beckham fot. fot. London Entertainment / Splash/Eastnews

Trzej synowie Victorii Beckham mają piekielnie wygodne życie. Żyją w ogromnym domu, z wielkim ogrodem, mają wszystkie najnowsze gry , zabawki, a na dodatek bardzo słynnego piłkarza za ojca. Jakby tego było mało, te maluchy mają pełne szafy potwornie drogich ubrań , z których zaraz wyrosną. Jak choćby powyższe bezrękawniki od Armaniego . Ciekawe, czy doceniają gest mamy, czy też im to zupełnie obojętne...

Lourdes Lourdes fot. Flynet Pictures_CG_ForumLourdes fot. Flynet Pictures_CG_Forum Lourdes fot. Flynet Pictures_CG_Forum

Niedawno portale plotkarskie obiegły te zdjęcia. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się co robią dzieci Madonny , teraz masz odpowiedź. Lourdes , mimo że mama nie pozwala jej się malować, ani zbytnio stroić, nie ma wcale źle. Sesja pochodzi z salonu kosmetycznego , w którym dziewczyna spędziła wiele godzin. Warto wspomnieć, że jej brat był w tym czasie na szalonych zakupach w centrum handlowym.

Max Liron Christina Aguilera fot. skan OK!Christina Aguilera fot. skan OK! Christina Aguilera fot. skan OK!

Christina Aguilera rodziła swoje pierwsze dziecko w czasie zbliżonym do Nicole Richie. Na świat przyszedł syn - Max . Jeśli zastanawiacie się jakie wygodny będzie miał ten mały człowiek, wystarczy spojrzeć na zdjęcia - cudownie urządzone pomieszczenia . Wspaniały pokój z obrazkami namalowanymi na ścianach, z wielkim i zabawnym księżycem i ciekawym, okrągłym łóżeczkiem . Jak tylko podrośnie, będzie mógł bawić się z pięknym ogrodzie z mnóstwem drzew, stawów i wodospadów. Miła perspektywa, prawda?

Christina Aguilera fot. skan OK!Christina Aguilera fot. skan OK! Christina Aguilera fot. skan OK!

Anna Szulc

Skany pochodzą z magazynów: OK! (wyd. rosyjskie z 3 kwietnia 2008 r, wyd. niemieckie z 21 lutego 2008 r.), Viva! (wyd. polskie z 14 kwietnia 2008r.), People.

Więcej o: