Metamorfozy Lindsay Lohan

Od słodkiej dziewczynki do szalonej imprezowiczki! Zobacz, jak zmieniła się LiLo!

Lindsay Lohan zaczynała karierę jako obiecująca, mała, piegowata aktorka , która poradziła sobie z podwójną rolą w filmie, nie licząc pokaźnej ilości reklamówek , w których zagrała wcześniej.

Sława nie była pomocna, gdy aktorka przechodziła zmianę ze słodkiej dziewczynki w szybko dojrzewającą nastolatkę. Linds przefarbowała i przedłużyła włosy, zaczęła się malować i podobno powiększyła piersi , co wywołało niezwykłe kontrowersje. Od tej pory zaczęło się źle dziać...

Kolejny etap znają już wszyscy. Dziewczyna odnalazła swój styl w ubieraniu, dzięki promującej chudość stylistce Rachel Zoe . LiLo zaczęła ubierać się w stylu boho .

Kolejnym krokiem do obecnego wizerunku była przygodna z bulimią. Aktoreczka jednak wróciła do normy. Całe mnóstwo pieniędzy wydawane w klubach zaowocowało uzależnieniem od alkoholu, narkotyków i seksu . LiLo wylądowała na odwyku tuż po tym, jak została złapana przez policję. Moralnemu upadkowi towarzyszyły zmiany wizerunku aktoreczki. Z czasem zaczęło wyglądać to tak, jakby Linds pokłóciła się z makijażystką . Cały świat śmiał się z aktorki, gdy paradowała z plamami po samoopalaczu , pomarańczową skórą, bladoróżowymi ustami i rozmazanym makijażem oczu.

Obecnie Lindsay Lohan stara się jak może, by odzyskać dobre imię i wrócić do świata show biznesu , w którym nikt już jej nie chce. Czy jej się to uda?

Lindsay Lohan (fot. Photorazzi, Bigpicturesphoto/Forum, Fame Pictures/Eastnews)Lindsay Lohan (fot. Photorazzi, Bigpicturesphoto/Forum, Fame Pictures/Eastnews) Lindsay Lohan (fot. Photorazzi, Bigpicturesphoto/Forum, Fame Pictures/Eastnews)

Anna Szulc

Zobacz także:

Celine Dion: od kopciuszka do księżniczki?Frytka chce być wielką damą!

Gwiazdy znienawidzone przez media?

Więcej o: