Zbyt pulchna figura?

Nie ma się czym martwić! Obfite kształty są superseksowne. Lula podpowiada, jak się ubierać, żeby podkreślać atuty figury!

Wielu kobietom wydaje się, że ich pulchna sylwetka przy jednoczesnym niskim wzroście to tak wielka tragedia, że już nic nie da się z tym zrobić. Poza oczywistym sposobem na lepszy wygląd, który nie zawsze jest skuteczny, czyli diecie, można podszkolić się w dziedzinie dopasowywania stroju do sylwetki i wdrożyć te nauki w życie.

Również gwiazdy borykają się z nadmiernymi kilogramami i niewielkim wzrostem - Kelly Osbourne , Queen Latifah czy Oprah nie są wysokie, a dzięki dobrze dobranym ubraniom wyglądają nieskazitelnie.

Lula prezentuje garść porad dla zdesperowanych pulchnych pań o niskim wzroście :

1) Dodatki

Pamiętaj, że buty i torebki muszą być dość masywne , żeby nie ginęły przy obfitej tuszy. Trendy sprzyjają, bowiem nawet kopertówki mają dziś rozmiar XXL , a buty na koturnach i masywnych słupkach wróciły do łask. Wybieraj te wyższe i przykrywaj je długą nogawką - doda to kilka centymetrów i optycznie wyszczupli. Nie wybieraj malusieńkich torebeczek, ani delikatnych szpilek, bo będą one bardzo kontrastowały z masą ciała i jeszcze bardziej ją uwidocznią.

torebki: net-a-porter.com, batycki.pltorebki: net-a-porter.com, batycki.pl torebki: net-a-porter.com, batycki.pl Różowa torba Miu Miu: 595 funtów, www.net-a-porter.com ; Beżowa torba Batycki: 899 złotych, www.batycki.pl ; Kremowa torbaYves Saint Laurent: 1050 funtów, www.net-a-porter.com.

2) Spodnie

Wybieraj spodnie, które nie będą przylegały w udach . Niedobrze jest ukazywać mankamenty skóry i sylwetki, zwłaszcza w tej części ciała. Niestety dzisiejsza żywność sprzyja cellulitowi, który nawet pod spodniami może być widoczny. Dobrze, jeśli spodnie mają delikatne pionowe prążki lub kant - ten mały trik optycznie wydłuży sylwetkę. Do łask wracają szwedy i dzwony - są to idealne spodnie dla opisywanych kobiet, bo nie opinają pupy i skutecznie wyrównują proporcje ciała.

spodnie www.hm.comspodnie www.hm.com spodnie www.hm.com Brązowe spodnie H&M: 29,90 euro, www.shop.hm.com ; Czarne spodnie H&M: 29,90 euro, www.shop.hm.com; Szare spodnie H&M: 29,90 euro, www.shop.hm.com.

3) Góra

Wybieraj dość luźne i długie bluzki. Nie ma nic gorszego niż wystające spod koszulki fałdy . Wygląda to niepoważnie i nieestetycznie. Pamiętaj o pozytywnym działaniu pionowych linii. Wybieraj dekolty w szpic , pionowe fałdy i marszczenia, takież rzędy guzików i wzory. Kolory oczywiście raczej ciemne i stonowane. Najgorsze działanie dla takiej figury mają barwy "rażące" i ostre . W nadchodzącym sezonie trendy będą sprzyjać opisanym "górom" - w sklepach znajdziesz mnóstwo tunik i luźnych bluzeczek.

Niżej wersje tańsze:

bluzki: www.shop.hm.com, www.topshop.combluzki: www.shop.hm.com, www.topshop.com bluzki: www.shop.hm.com, www.topshop.com Różowa bluzka H&M: 14,90 euro, www.shop.hm.com; Brązowa bluzka H&M: 12,45 euro, www.shop.hm.com; Czarna bluzka TopShop: 25 futnów, www.topshop.com .

i droższe:

bluzki: www.brownfashion.combluzki: www.brownfashion.com bluzki: www.brownfashion.com Biała koszula Vanessa Bruno: 165 funtów, www.brownsfashion.com ; Żółta bluzka Bottega Veneta: 495 funtów, www.brownsfashion.com; Różowa bluzka Lover: 225 funtów, www.brownsfashion.com.

Anna Szulc

Zobacz także:

Lula podpowiada, jak poradzić sobie z filigranową figurą

Jak rozwiązać problem zbyt krótkiej szyi?

Krzywe nogi? Nie przejmuj się!

Więcej o: