Śluby gwiazd

Ślub to magiczne wydarzenie dla każdej kobiety! Gwiazdy mogą jednak pozwolić sobie na prawdziwie baśniową oprawę uroczystości i najdroższe kreacje! Zobacz, jak wyglądają śluby i wesela gwiazd!

Każda z nas marzy o bajkowym ślubie i weselu prosto z pałacowego dworu. Wzorce najważniejszego dnia w naszym życiu czerpiemy z filmów i... od hollywoodzkich i estradowych gwiazd, które, co zrozumiałe, mogą sobie pozwolić na najbardziej wyszukaną weselną ceremonię i uroczystość.

Zobaczmy , jak gwiazdy mówią sakramentalne "tak"!

Katie Holmes & Tom Cruise

Budząca kontrowersje aktorska para Katie Holmes i Tom Cruise na miejsce złożenia przysięgi (zgodnej z rytuałem kościoła scjentologicznego , niewątpliwie na prośbę Cruise'a) wybrała średniowieczny zamek warowny w pobliżu Rzymu we Włoszech. Uroczystość pełna była przepychu, obwołano ją wręcz "ślubem roku" - Katie z pewnością mogła poczuć się jak prawdziwa księżniczka w swojej romantycznej , zdobionej koronkami sukni ślubnej (a może raczej balowej?), w blasku fleszy i w przepięknym, pałacowym otoczeniu.

ślub Katie Holmes - People Magazine, listopad 2006, skan własnyślub Katie Holmes - People Magazine, listopad 2006, skan własny ślub Katie Holmes - People Magazine, listopad 2006, skan własny

Po ceremonii Katie przebrała się w nieco skromniejszą, ale równie elegancką suknię koktajlową . Wśród gości na ślubie nie zabrakło gwiazd Hollywoodu, obecny był również Giorgio Armani , który zaprojektował ślubne kreacje państwa młodych.

Eva Longoria & Tony Parker

Nie mniej elegancko i bogato prezentował się ślub sławnej amerykańskiej aktorki serialu "Gotowe na wszystko" Evy Longorii i francuskiego koszykarza Tony'ego Parkera. Miłość i wierność do końca życia młoda para przyrzekła sobie 7 lipca 2007 (co miało być dla zakochanych dobrą wróżbą) w pięknie położonym w sercu Paryża, tuż obok Luwru, kościele.

ślub Evy Longorii - Gala Magazine, sierpień 2007/OK! Magazine sierpień 2007, skan własnyślub Evy Longorii - Gala Magazine, sierpień 2007/OK! Magazine sierpień 2007, skan własny ślub Evy Longorii - Gala Magazine, sierpień 2007/OK! Magazine sierpień 2007, skan własny

Wesele odbyło się w równie malowniczym miejscu, bo w zamku Vaux-le-Vicomte , 55 kilometrów od Paryża. Prostą, skromną, a jednocześnie pełną dobrego smaku i stylu (z niewątpliwie imponującym, podkreślonym połyskującymi wstążkami trenem ) suknię ślubną Evy zaprojektowała Monique Lhuillier , słynąca ze ślubnych ubiorów projektantka. Suknia była dobrze dopasowana do szczupłej figury aktorki i podkreślała jej delikatność. Również fryzura panny młodej pełna była elegancji i subtelnego wdzięku - dziewczęce loki były pięknym tłem dla błyszczących kolczyków. Swoim ślubnym wizerunkiem Eva Longoria udowodniła, że klasyka i prostota zawsze są w modzie i najlepiej podkreślają naturalne kobiece piękno.

Britney Spears & Kevin Federline

Dłuższą, bez wątpienia pełną zarówno pozytywnych, jak i negatywnych emocji historię ma ślub gwiazdki pop Britney Spears i jednego z tancerzy zespołu towarzyszącego jej podczas koncertów, Kevina Federline'a.

Przypomnijmy, że był to już drugi ślub słynnej królowej nastolatek... Chociaż po dwóch latach ich małżeństwo rozpadło się , a rozwód zapoczątkował serię poważnych problemów życiowych artystki, sama uroczystość zaślubin w Los Angeles była elegancka i bardzo optymistyczna.

Britney miała na sobie prostą, podkreślającą figurę białą suknię (również projektu Monique Lhuillier ) z długim, bajkowym trenem, której blasku dodawał bogato zdobiony wisior .

ślub Britney Spears - OK! Magazine, wrzesień 2004, skan własnyślub Britney Spears - OK! Magazine, wrzesień 2004, skan własny ślub Britney Spears - OK! Magazine, wrzesień 2004, skan własny

Lula uważa, że piosenkarka wykazała się dużą odwagą, gdyż na dwa dni przed ślubem zmieniła kolor włosów na ciemny blond . Jak twierdzi, chciała się wyróżnić spośród wszystkich jasnowłosych panien młodych. Britney szczególnie chętnie pozowała do zdjęć, spoglądając zalotnie zza długiego, rozłożystego welonu . Ładnie urządzone wesele i strój niestety nie zagwarantowały wokalistce szczęśliwego małżeństwa ...

Anna Bakota

Zobacz także:

Groszki radzą, jak ubrać się na ślub przyjaciółki!

Ślub w stylu haute couture

Zobacz najpiękniejsze kreacje ślubne prosto z Barcelony!

Gwiazdorski Dzień Ojca

Przesadnie opalona Britney Spears

Eva Longoria słodka jak lalka Barbie

Więcej o: