Metamorfozy Amy Winehouse

Zobacz, jak Amy zmieniła się od czasów nikomu nie znanej, brytyjskiej wokalistki!

Wspaniała artystka. W chwilę zawładnęła całym światem muzyki . Nieprzeciętna barwa głosu, talent jakich mało w erze różowego popu. Amy Winehouse zadziwia nie tylko muzyką, ale także trybem życia . Zdaje się, że jej myśl przewodnia to carpe diem. Uzależniona od alkoholu i narkotyków, obecnie na wyczerpaniu.

Zanim jej sława wykroczyła poza rodzinną Anglię, wyglądała zdrowo. Zaczynała jako pulchna dziewczyna z ciekawym repertuarem , choć jeszcze nie na miarę płyty "Back to black".

Im większa sława, tym większa impreza . Tłuszcz doszczętnie wyparował z jej ciała. Zamiast żywności wchłaniała twarde narkotyki , popijając je alkoholem. Nadal jednak wyglądała znakomicie - chwalona za niepowtarzalny styl stała się ikoną mody .

Później zaczęły się poważne problemy ze zdrowiem fizycznym i psychicznym: omdlenia, histerie, samookaleczenia. Zdarzyło się jej nawet na kilka dni przefarbować włosy na blond i pozbawić charakterystycznego "koka-ośmiorniczki" , co zdaje się tylko potwierdzać jej walkę ze samą sobą. Zdawałoby się, że to mąż ma na nią nienajlepszy wpływ , co często sugerują media.

Obecnie piosenkarka boryka się z chorobą skóry. Ma potwornie zaniedbane paznokcie , zęby i włosy. Leży w szpitalu walcząc z uzależnieniem, które może ją zabić. Dodatkowo nadal pała ogromnym uczuciem do Blake'a, który siedzi za kratkami, podobno wykorzystuje ją finansowo i ponoć znęcał się nad nią psychicznie.

Na ostatni ważny występ specjaliści od zdrowia i wizerunku podrasowali jej wygląd , czego wynikiem jest dobrze wyglądająca Amy na ostatnim zdjęciu. Oby szła w tę stronę, bo szkoda takiej osobowości...

Amy Winehouse (fot. Dave Hogan, Getty Images Europe/East News, BIGPICTURESPHOTO/Forum, AP Photo/Anthony Devlin/PA Wire/AG)Amy Winehouse (fot. Dave Hogan, Getty Images Europe/East News, BIGPICTURESPHOTO/Forum, AP Photo/Anthony Devlin/PA Wire/AG) Amy Winehouse (fot. Dave Hogan, Getty Images Europe/East News, BIGPICTURESPHOTO/Forum, AP Photo/Anthony Devlin/PA Wire/AG)

Na koniec Amy, afiszująca się swoim uczuciem do męża : Amy Winehouse (fot. Eastnews)Amy Winehouse (fot. Eastnews) Amy Winehouse (fot. Eastnews)

Anna Szulc

Zobacz także:

Metamorfozy Agnieszki Frykowskiej

Doda zmienia styl?

Więcej o: