Zestawy ciuszków na lato!

Zobacz, co czytelniczka Luli przygotowała na ciepłe, wakacyjne dni!

Iza przysłała Luli zdjęcia swoich ciuszków :

1. Ten zestaw zakładam na ważne uroczystości. Jest elegancki (może tego nie widać jak tak leży, ale zapewniam że tak jest xD). Baaardzo dobrze się w nim czuję. Składa się z żółtej bluzki (którą kupiłam przed tą modą na żółty i zielony kolor ;P), dżinsowej spódnicy do kolan o prostym kroju, czarnych butów z niewielkim szpicem i niewielkim obcasem oraz czarnych korali.

2. To ubranie jest w sportowym stylu. Najczęściej zakładam je, gdy idę do koleżanki albo gdy chcę baaaaardzo wygodnie się czuć. Jest to: - biały t-shirt (bardzo prosty, bez żadnych aplikacji - dlatego można go nosić do wszystkiego) - siwa sportowa bluza z kapturem ;) - jasne dżinsowe spodnie rurki -czarny szeroki pasek (który, moim zdaniem, wystarcza za jakiekolwiek ozdoby. No bo jakby to wyglądało: taki pasek i korale na szyi??? To po prostu dopełnia nonszalancki charakter stroju) -srebrne baletki (jak zwykle baardzo wygodne).

ciuszkiciuszki ciuszki

3. Trzeci zestaw jest również bardzo wygodny! (właśnie o to głównie chodzi w moich ubraniach - żeby były wygodne!!!) Zakładam go na wypady na zakupy albo ... na urodziny do przyjaciółki;* Składa się: z tej samej co w zestawie 2. białej bluzeczki, czarnej spodniczki z lekkimi plisami z przodu, oraz czarnych japonek (które może na tym zdjęciu nie są najlepiej widoczne). Strój wyglądałby zbyt smutno, więc dorzuciłam do niego lekki szal w jasnym pomarańczowym kolorku. W ten sposób, moim zdaniem, rozweseliłam ten zestaw...;)

ciuszkiciuszki ciuszki

P.S. Wiem, że niektórym osobom moje ubrania się nie spodobają, ale każdy ma swój gust, prawda??? ;) Na pewno lepiej leżałyby na żywej osobie, a nie płaskie na łóżku, ale cóż...

Pozdrawiam serdecznie komentujących;*

Więcej o: