Białe zęby najmodniejszym dodatkiem?

Lula podpowiada, co zrobić, żeby móc pochwalić się śnieżnobiałymi zębami!

W świecie gwiazd jednym z najważniejszych atrybutów jest piękny uśmiech. Prawie wszystkie obsesyjnie dbają o zęby i mogą dzięki temu szczycić się pięknymi perełkami .

Britney Spears (fot. Eastnews)Britney Spears (fot. Eastnews) Britney Spears (fot. Eastnews)

Dobrym przykładem jest Britney Spears , gdyby nie jej równe i białe zęby, sprawiałaby wrażenie zwykłej dziewczyny z biednej dzielnicy. Dzięki nim, może mieć okropną fryzurę i potworne ubranie, wystarczy, że się uśmiechnie i już wszystko się jej wybacza.

Doda w alei gwiazd w Opolu (fot. KJ_Forum)Doda w alei gwiazd w Opolu (fot. KJ_Forum) Doda w alei gwiazd w Opolu (fot. KJ_Forum)

Jak powszechnie wiadomo, większość celebrytów funduje sobie, albo całkiem nowe zęby, albo porcelanowe licówki. Te ostatnie cieszą się ogromną popularnością. Zabieg polega na zeszlifowaniu cienkiej warstewki zdrowego zęba i uformowaniu z porcelany pięknego kształtu nowego nabytku. Warto przedtem wybielić zęby, bo licówkę nakłada się określonym kolorze, który nie da się wybielić.

Dla "zwykłych śmiertelników" najłatwiej dostępne są preparaty z nadtlenkiem karbamidu . Jest to dość niewygodna i długotrwała metoda nakładkowa, bardzo popularna w Ameryce. Żel wybiela zęby utleniając osad. Niżej jeden z takich produktów - Luli zdaje się, że najtańszy na rynku, jednak w najmniejszym możliwym stężeniu głównego składnika (10%).

Biała PerłaBiała Perła Biała Perła Biała Perła, 40,90 zł, www.i-apteka.pl .

Anna Szulc

Zobacz także:

Jak nakładać podkład?

Zdrowa opalenizna latem

Kuszące usta Cameron Diaz

Więcej o: