Metamorfozy Natalii Kukulskiej

Natalia jest jedną z wielu zmiennych gwiazd. Zaczynała w piosence dziecięcej, przebrnęła przez oklepany pop, docierając do ciekawych rytmów w dobrym wykonaniu. Razem z muzyką ewoluował jej wygląd.

Na początku była nijaka - długie włosy, banalne ubrania - typowa dziewczyna z sąsiedztwa. Nie wyróżniała się niczym szczególnym, co może było w tamtych czasach korzystne w odbiorze masowym.

Później nastąpiły lekkie inspiracje hip-hopem, eksperymenty , małe szaleństwa, jednak nadal brak określenia samej siebie . Często odrzucające stylizacje i niezdecydowanie. Podobnie w muzyce, choć ta prezentowała się znacznie lepiej.

Obecnie

Natalia

lubi bawić się modą, co wychodzi jej na dobre. Zrzuciła sporo kilo , przez co wygląda młodo, do tego młodzieżowe stroje, przesiąknięte elementami disco i hip-hopowymi w świeżym wydaniu. Wyrazistość gwieździe służy - podobnie jak współpraca z muzykami z zespołu Sistars. Lula gratuluje artystce odnalezienia własnego stylu - oby konsekwentnie.

Natalia Kukulska ( Mateusz Ochocki / AG)Natalia Kukulska ( Mateusz Ochocki / AG) Natalia Kukulska ( Mateusz Ochocki / AG)

Anna Szulc

Zobacz także:

Natalia Kukulska jesienią dla Baty!

Metamorfozy Amy Winehouse

Kasia Cichopek dorosłą kobietą?

Więcej o: