W czym na wesele?

Lula pomaga wybrać sukienkę na wesele. GALERIA!

Droga Lulo :)

Mam problem.. W sierpniu idę na wesele. Mama każe mi się decydować na wybór sukienki (tzn. muszę sobie sama wymyślić krój, bo idziemy do krawcowej)

Więc opiszę siebie: Mam 168 wzrostu i mam długie nogi (ale mam okrągły brzuszek). Chciałabym sukienkę w kolorze turkusowym.. ale jeszcze nie wiem dokładnie! Chciałabym taką przed kolana! Ale kompletnie nie wiem jaki krój...

Proszę pomóż mi coś wybrać, fajnie by było gdybyś zamieściła parę sukienek.

Z góry bardzo dziękuję!!! Pozdrawiam, Sasa

Witaj,

w galerii zostały zebrane propozycje. Przyjrzyj się fasonom, jeśli szyjesz sukienkę, masz większe pole do manewru. Wybierz dwie, trzy, w których podoba Ci się coś innego i powiedz o tym krawcowej. Krawcowa powinna połączyć to wszystko w jedną piękną sukienkę (tylko z umiarem! co za dużo, to nie zdrowo!), w której będziesz wyglądała oszałamiająco. Nie traktuj tych przykładów dosłownie, spróbuj sobie wyobrazić siebie w każdej z nich. Baw się modą. Jak już wybierzesz sobie kilka typów, pobaw się dodatkami. Może do dekoltu krawcowa doszyje koraliki, może go delikatnie pomarszczy. Zastanów się nad opcją marszczenia na brzuchu, które optycznie go wyszczuplą, chociaż coś czuję, że z Twoim brzuszkiem wcale nie jest źle i wcale nie trzeba go dodatkowo ukrywać :) Jak będziesz miała problem z doborem dodatków, Lula i jej czytelniczki chętnie pomogą !

Wszystkie prezentowane sukienki pochodzą ze sklepu Nordstrom

Lulowy kącik porad

Kupiłaś fajny kosmetyk? Napisz jego recenzję!

Więcej o: