Modelki: Tanya Dziahileva

Lula zaczyna nowy cykl! Co tydzień będzie Wam przedstawiać profile najbardziej znanych i zapracowanych modelek. Znajdziecie między innymi informacje o tym, skąd pochodzą i jak zaczęła się ich kariera! Na pierwszy ogień: Tanya Dziahileva!

Tanya ma wszystkie cechy potrzebne top modelce : jest wysoka , chuda , pochodzi ze Wschodu i ma kilkanaście lat . Dla jednych jest ucieleśnieniem baśniowego piękna z pogranicza fantasy , dla innych - brzydkim kaczątkiem o dziwacznych rysach twarzy . Przeciwnicy młodej Białorusinki podkreślają w jej urodzie chorobliwą bladość , wyłupiaste oczy , odstające uszy i zbyt szeroki uśmiech . Zwolennicy widzą w niej piękność przypominającą legendarne , rosyjskie księżniczki i przepiękne stworzenia z tolkienowskiego świata elfów .

Nie wiadomo, których jest więcej . Ale nie to się liczy ! Ważne są fakty : Tanya znajduje się obecnie na piętnastym miejscu w światowym rankingu top modelek . Pracuje dla największych projektantów , a jej tegoroczna nieobecność na nowojorskim Tygodniu Mody spowodowana problemami z wizą , wzbudziła ogromne rozczarowanie .

Tanya Dziahileva urodziła się w Mińsku w 1991 . Czternaście lat później zadebiutowała na pokazie kolekcji Prady na sezon wiosna/lato 2006 . Z każdym kolejnym sezonem pracowała dla coraz większego grona projektantów . Dzisiaj świat za nią szaleje : o jej obecność na pokazach ubiegają się wszyscy najważniejsi świata mody m.in. Calvin Klein , Christian Dior , duet Dolce & Gabbana , Karl Lagerfeld , Versace , John Galliano i YSL . Jej spektakularna kariera nabiera coraz szybszego tempa . Nie przez przypadek więc, modelka okrzyknięta została największym odkryciem ostatnich sezonów .

Tanya w modelingu czuje się jak ryba w wodzie . To urodzona gwiazda !

Kocham modę! Kocham wszystko co robię! - wyznaje z uśmiechem od ucha do ucha.

Lula zaobserwowała, że na wybiegu Tanya rzadko się uśmiecha . Za to za kulisami jest podobno zwariowaną nastolatką . Uwielbia się wygłupiać , śmiać i żartować ! Jakie ma plany na przyszłość ? Po zakończeniu kariery modelki chciałaby być fotografem . Już teraz przed pokazami chętnie robi zdjęcia koleżankom-modelkom! Prywatnie ma dwóch braci , a w rodzinie jej matki płynie polska krew .

Lula musi przyznać, że uroda Tanyi nie wszystkim musi odpowiadać . Nie można jednak odmówić jej tego, że na wybiegu wygląda wyjątkowo ! Rysy jej twarzy są tak charakterystyczne , że trudno pomylić Tanyę z jakąkolwiek inna modelką !

A jak Wam podoba się jej uroda ?

PROFIL

Imię: Tanya

Nazwisko: Dziahileva

Data i miejsce urodzenia: 9 czerwca 1991, Białoruś

Kolor włosów: blond

Kolor oczu: niebieski

Wzrost: 180,5 cm

Wymiary: 86,5 - 63,5 - 89

Rozmiar: 36

Więcej o: