Gosia Baczyńska dla Reserved

Koniec oczekiwania! Wczoraj wieczorem Gosia Baczyńska pokazała w całości kolekcję, która zaprojektowała dla Reserved! Lula była na pokazie i ma dla Was zdjęcia!

Lula z niecierpliwością czekała na pokaz Gosi . Nie zawiodła się! Kolekcja naprawdę robi wrażenie ! Cekiny , satyna , blask i elegancja ! Lula jest zachwycona!

Pokaz Gosia Baczyńska dla ReservedPokaz Gosia Baczyńska dla Reserved Fot. East News

Pokaz rozpoczął się z małym opóźnieniem , co dodatkowo podgrzało atmosferę ! Na widowni jak zwykle pojawiło się dużo gwiazd , między innymi Magdalena Cielecka , Beata Sadowska , Grażyna Szapołowska i Kasia Figura . Nie zabrakło też innych polskich projektantów. Obecny był David Woliński , Tomasz Ossoliński oraz duet Paprocki & Brzozowski.

Kolekcja nosi nazwę "Le carrousel" (pol. karuzela). Składają się na nią głównie sukienki , bluzki i spódnice . Nie zabrakło też jednak spodni ! Wszystkie projekty są ultra kobiecie i bardzo eleganckie . Idealne na specjalne okazje , ale nie tylko! Sama projektantka zachęca do eksperymentowania , zestawiania jej ubrań z tymi, które nosimy na co dzień .

Projekt: Gosia Baczyńska dla ReservedProjekt: Gosia Baczyńska dla Reserved Fot. East News

A co o kolekcji mówi sama projektantka ?

"Zastosowałam w kolekcji materiały, z którymi na co dzień pracuję: jedwabne muśliny, szyfony, dzianiny, satynę. A wszystko w bardzo luksusowych kolorach: w złocie, stali, czerni, srebrze, bieli, kremie, kości słoniowej. Cieszę się, że klientki RESERVED będą mogły nosić ubrania, które do tej pory znały jedynie z sesji modowych prezentowanych w prasie.

W kolekcji nie zabrakło też charakterystycznych dla Gosi Baczyńskiej elementów znanych z jej autorskich kolekcji: drobnych plisowań , drapowań , wstążek , żabotów , szarf .

Projekt: Gosia Baczyńska dla ReservedProjekt: Gosia Baczyńska dla Reserved Fot. East News

Szczególną uwagę Luli zwróciły cekiny ! W kolekcji jest bardzo dużo niezwykle eleganckich i szykownych sukienek oraz bluzek w całości nimi pokrytych.

Projekt: Gosia Baczyńska dla ReservedProjekt: Gosia Baczyńska dla Reserved Fot. East News

Kolekcja zrobiła na Luli bardzo dobre wrażenie . Po konferencji prasowej, która odbyła się 3 września jej ciekawość została rozpalona . Wczorajszy pokaz udowodnił, że warto było czekać !

Projekt: Gosia Baczyńska dla ReservedProjekt: Gosia Baczyńska dla Reserved Fot. East News

Lula jest pewna, że 29 listopada , w dniu, w którym kolekcja pojawi się w sklepach Reserved możemy spodziewać się długich kolejek !

Kolekcja Gosi Baczyńskiej będzie do kupienia w 18 polskich sklepach Reserved : w Bielsku Białej (Sarni Stok), Bydgoszczy (Focus), Częstochowie (M1), Gdańsku (Galeria Bałtycka), Gdyni (Batory), Katowicach (Silesia City Center), Krakowie (Galeria Krakowska), Łodzi (Galeria Łódzka, Manufaktura), Olsztynie (Alfa Centrum), Poznaniu (Stary Browar, Plaza), Szczecinie (Galaxy), Warszawie (Galeria Mokotów, Arkadia, Junior, Promenada) i Wrocławiu (Galeria Dominikańska).

Zobacz także:

Za co warto zapłacić? Dlaczego nie warto przepłacać?

Więcej o: