Mój przyjaciel projektant!

Lula przygotowała specjalny raport o gwiazdach i ich wpływowych przyjaciołach z branży odzieżowej!

Kto nie marzył o przyjaźni z kreatorem mody ? Najlepsze miejsca na pokazach, ubrania projektowane specjalnie z myślą o Tobie, bycie inspiracją dla twórcy nowej kolekcji - to przywileje płynące z przyjacielskich kontaktów pomiędzy gwiazdami a projektantami. Poznaj celebrytki , które pozostają w przyjaznych stosunkach z największymi kreatorami mody !

Victoria Beckham i Marc Jacobs

Książę Nowojorskiej Mody , dyrektor artystyczny marki Louis Vuitton i projektant dwóch własnych marek to od lat jeden z najbliższych przyjaciół Posh Spice . Victoria pojawia się na jego wszystkich pokazach, zawsze zajmując miejsce w pierwszym rzędzie . Lula zauważyła, że eks-Spicetka często nosi rzeczy od swojego przyjaciela, lansując tym samym nowe trendy (np. na buty z odwróconymi obcasami ). Na początku tego roku piosenkarka pojawiła się w zwariowanej kampanii promującej markę Marc Jacobs ze zdjęciami autorstwa Jurgena Tellera , na których gwiazda wychodzi z pudełka po butach lub siedzi w ogromnej reklamówce.

GIORDANO/OLIMPIA/SIPA/East NewsGIORDANO/OLIMPIA/SIPA/East News GIORDANO/OLIMPIA/SIPA/East News

Victoria Beckham dla Marc Jacobs fot. East NewsVictoria Beckham dla Marc Jacobs fot. East News Victoria Beckham dla Marc Jacobs fot. East News

Jennifer Lopez i Domenico Dolce & Stefano Gabbana

Jennifer Lopez i duet Dolce&Gabbana fot. GIORDANO/OLIMPIA/SIPA/East NewsJennifer Lopez i duet Dolce&Gabbana fot. GIORDANO/OLIMPIA/SIPA/East News Jennifer Lopez i duet Dolce&Gabbana fot. GIORDANO/OLIMPIA/SIPA/East NewsJennifer Lopez i duet Dolce&Gabbana fot. GIORDANO/OLIMPIA/SIPA/East News

Lula prezentowała ostatnio zdjęcia z pokazu kolekcji marki Dolce & Gabbana na sezon wiosna/lato 2009. Na wybiegu pojawili się znajomi projektanckiej pary, w tym także JLo. Poza możliwością zdobycia doświadczenia jako modelka , piosenkarka często korzysta z porad , udzielanych przez jej przyjaciół podczas zakupów. Ostatnio paparazzi przyłapali gwiazdę wraz z mężem Markiem Anthonym i duetem projektantów na zakupach w ich firmowym butiku we włoskiej miejscowości Portofino, gdzie razem spędzali urlop .

Claudia Schiffer i Karl Lagerfeld

Claudia Schiffer i Karl Lagerfeld, fot. Prnewswire.comClaudia Schiffer i Karl Lagerfeld, fot. Prnewswire.com Claudia Schiffer i Karl Lagerfeld, fot. Prnewswire.com

Dwie największe sławy niemieckiej mody przyjaźnią się od lat. To właśnie Lagerfeld wykreował młodziutką Claudię na top modelkę, wybierając ją na nową twarz marki Chanel , dla której była najważniejszą modelką w historii! Schiffer, choć planowała karierę prawniczą , szybko stała się prawdziwą gwiazdą modelingu i ulubienicą projektanta. Przez wiele lat nazywana była muzą Lagerfelda i uczestniczyła w niemal wszystkich jego pokazach. Ostatnio Claudia brała udział w sesji zdjęciowej dla Dom Pérignon , której autorem był właśnie jej przyjaciel, Karl Lagerfeld .

Catherine Deneuve i Yves Saint Laurent Zmarły w czerwcu tego roku projektant Yves Saint Laurent i francuska aktorka Catherine Deneuve byli sobie bardzo bliscy. Kreator przez lata uważał Deneuve za swoją muzę, na potrzeby filmów, w których grała tworzył dla niej kostiumy (m.in. do obrazu "Piękność dnia" czy "Zagadka nieśmiertelności"). W 1992 roku aktorka została twarzą linii kosmetyków pielęgnacyjnych YSL . Catherine wzięła udział w ostatnim pokazie kreatora, który odbył się w 2002 roku. Od tego czasu, wspierała projektanta w walce z chorobą.

A czy któraś z Was przyjaźni się z projektantem, chociażby początkującym ?

Agata Wypych

Jak nosić letnie ubrania jesienią

Spódnica z falbanami - must have jesieni?

Co sądzisz o Edycie Górniak?

Zobacz także:

Rozleniwiony zielony cynamon - zapach na zimę

Więcej o: