Paris Fashion Week - Balmain

Zobacz zdjęcia z paryskiego pokazu Balmain! Wiosenna kolekcja pełna jest przepięknych sukienek. Kobiecość ponad wszystko, ale uwaga...w drapieżnej wersji!

Chociaż mamy dopiero jesień , uwaga świata mody jak zawsze skierowana jest już na przyszłoroczne trendy ! Lula chce by jej czytelniczki jako pierwsze dowiedziały się, co będzie modne kolejnej wiosny !

Dziś ma dla Was zdjęcie z paryskiego pokazu Balmain . Kolekcja naprawdę zachwyca ! Szczególnie sukienki . Są niezwykle kobiecie , ale jednocześnie utrzymane w rockowym stylu ! Nawet biała balerina ma drapieżne elementy ! Talia została podkreślona pasem z ćwieków !

Projekt: BalmainProjekt: Balmain Fot. AP Retures

Luli bardzo podobają się też sukienki tuby z długimi trenami . Ciekawe, która z gwiazd jako pierwsza pojawi się w jednej z nich na czerwonym dywanie !

Projekt: BalmainProjekt: Balmain Fot. AP Retures

Uwagę zwracają też idealnie dopasowane sandały na szpilce , których paski ozdobione są na przemian ćwiekami i kryształkami .

Lula jest zdecydowanie na tak i już cieszy się na przyszłoroczną wiosnę ! Kolekcja Balmain to uczta dla oka i prezent dla ostrych dziewczyn .

Więcej o: