Pokaz Teresy Kopias już dziś!

W Domu Mody TERESA KOPIAS w Łasku (Łódź) odbędzie się wielki pokaz wieczorowej kolekcji projektantki! Lula po raz kolejny uchyla rąbka tajemnicy...

Najnowsza kolekcja projektantki to odpowiedź na hasło "gala różnej skali" . Gdy mówimy wieczór, myślimy przecież o różnych okazjach: spotkaniach towarzyskich i wizytach rodzinnych , ale także o balach i wielkich galach ! Kolekcja Teresy Kopias to odpowiedz na każdą z tych sytuacji.

Na łagodne przejście między zapracowanym dniem a towarzyskim wieczorem projektantka proponuje białe bluzki . Nie są to jednak zwyczajne białe koszule ! Wszystkie wykonane są z pięknych , jedwabnych tkanin . Hołdem dla kobiecości są roztańczone kołnierze i oryginalne formy rękawów .

Projekt: Teresa KopiasProjekt: Teresa Kopias Materiały prasowe

Propozycja na wieczór w mniejszej skali to natomiast sukienki koktajlowe , inspirowane kinem , a zwłaszcza filmami, których głównym bohaterem jest taniec ! Lula jest ich bardzo ciekawa !

Projekt: Teresa KopiasProjekt: Teresa Kopias Materiały prasowe

Im dalej w noc i większa gala , tym więcej błysku , blasku i wpływów Hollywood . Tu także główną inspiracją jest taniec ! Stąd dekolty na plecach zaczerpnięte z tanga oraz kaskady falban nawiązujące do rytmów latynoamerykańskich .

Cała kolekcja zapowiadana jest jako pochwała kobiecego wdzięku !

Lula już niedługo będzie miała dla Was relację z pokazu !

Zobacz także:

Daisy z domu Jacobs, czy my się skądś znamy?

Więcej o: