Modelki: Lily Donaldson

Lily Donaldson pozowanie ma we krwi. Jej tata, Matthew Donaldson, jest zawodowym fotografem.

Lily , choć nie planowała kariery w zawodzie modelki , zawsze chętnie pozowała ojcu. Niektórzy mówią, że dorastała przed obiektywem aparatu fotograficznego. Jest bardzo fotogeniczna i naturalna - kamera ją kocha.

Lily urodziła się 27 stycznia 1987 roku w Londynie . Odkryto ją w 2003 roku podczas zakupów w Camden. Szybko została zauważona. Jej pierwszym zawodowym doświadczeniem była reklama wiosennej kolekcji Miss Sixty w 2004 roku . Kolejne duże kontrakty przyszły niemal natychmiast - została twarzą jesiennej kampanii Burberry (2004), wiosennej Jil Sander (2005), wiosennej i jesiennej Lanvin (2005). Szybko też pojawiały się pierwsze okładki Vogue'a - a to jest jednym z wyznaczników popularności i klasy modelki .

W kwietniu 2004 roku Lily znalazła się na okładce brytyjskiego Vogue'a , w lutym 2005 japońskiego , w marcu 2005 włoskiego , a w maju 2007 wraz z Doutzen Kroes, Caroline Trentini, Raquel Zimmermann, Sashą Pivovarovą, Agyness Deyn, Coco Rocha, Hilary Rhoda, Chanel Iman i Jessicą Stam amerykańskiego . W roku 2005 nominowano ją do nagrody British Fashion Awards w kategorii najlepsza modelka. Wtedy wygrała Karen Elson , ale od tamtej pory Lily cieszy się opinią jednej z najpopularniejszych i najlepszym brytyjskich modelek.

Lily powszechnie uważana za sympatyczną dziewczynę - bardzo lubianą wśród innych modelek (przyjaźni się miedzy innymi z Gemmą Ward i Iriną Lazareanu ). Jest też ulubienicą projektanta Lanvin - Albera Elbaza . Cieszy się również sympatią redaktorek modowych , które chętnie o niej piszą, także o tym, że nosi się stylowo nawet poza wybiegiem. Style.com uznał ją za jedną z dziesięciu najlepiej ubranych osób .

Prywatnie partnerem Lily był Vladimir Restoin Roitfeld , syn Carine Roitfeld, redaktor naczelnej francuskiego Vogue'a .

O Lily można napisać, że to doskonały wzór do naśladowania - robi spektakularną karierę , a pozostaje normalną dziewczyną , zarabia ogromne pieniądze, ale udziela się charytatywnie , jest niebywale popularna , ale nie wikła się w skandale .

Modelka, której karierę warto obserwować . W rankingu światowych top modelek zajmuje obecnie 6 miejsce .

Paulina

PROFIL

Imię: Lily

Nazwisko: Donaldson

Data i miejsce urodzenia: 27 stycznia 1987, Wielka Brytnia

Kolor włosów: blond

Kolor oczu: niebieskie

Wzrost: 178 cm

Wymiary: 82,5 - 63,5 - 89

Rozmiar: 34

Zobacz także:

Tanya Dziahileva

Więcej o: