Jak szybko znaleźć się wśród przyjaciół?

Dodawaj przyjaciół i zapraszaj znajomych do poka.to!

Grupka fanów Luli w poka.to powiększa się z dnia na dzień, z czego bardzo się cieszymy. Miła jest świadomość, że mamy tak licznych przyjaciół.

No właśnie, ale jak dodać nowych przyjaciół czy zaprosić znajomych, których nie ma jeszcze z nami?

Nowi przyjaciele

po lewej stronie profilu, tuż pod awatarkiem, znajduje się tajemnicze menu, wasze główne stanowisko dowodzenia ! To właśnie stamtąd wysyłacie urocze wiadomości do przyjaciół, nagradzacie ich odznakami, przypominacie o sobie, szturchając, albo dodajecie do obserwowanych . Obserwowanie osoby to dopiero połowa sukcesu. Aby wybranka lub wybranek zostali Waszymi przyjaciółmi, muszą wykonać te same kroki, co i wy. To znaczy, obie strony muszą na wzajem dodać siebie do obserwowanych. Jeśli druga strona zacznie Ciebie obserwować, to otwieraj szampana, właśnie zdobyłaś nowego przyjaciela.

obserwuj znajomych

Zapraszamy znajomych

Jeśli czujesz się osamotniona w tłumie nieznanych Ci osób i chętnie widziałabyś wśród nich znajome twarze - nic trudnego. Zaproś ich ! W drugim co do ważności menu, na górze, wzdłuż Twojego profilu, znajduje się ikonka Znajomi .

Znajomi

Kliknięcie w nią przeniesie Cię do labiryntu magicznych formularzy. 6 pól już czeka na wpisanie adresów email Twoich przyjaciół! pod nimi znajdziesz gotową do wysłania wiadomość, którą możesz swobodnie edytować wedle własnego uznania. Całą operację kończysz klikając w ikonkę wyślij. Jak to zrobisz możesz już chłodzić szampana na powitanie nowych przyjaciół!

Znajomi

No, Drogie Dziewczyny, do dzieła! Jeśli macie pytania, piszcie do mnie śmiało, czekam na prywatne wiadomości w pokato, maile do redakcji lub komentarze.

Więcej o: