Baśniowy świat w nowej sesji Vogue

Brytyjski Vogue wyczarował przepiękną sesje zainspirowaną bajkowym światem stworzonym przez pisarza Roalda Dahla. "Charlie i fabryka czekolady" czy "Fantastyczny pan Lis" to tylko niektóre tytuły, które posłużyły za surrealistyczne tło dla fotografa Tima Walkera.

Nie każdy kojarzy nazwisko Roalda Dahla , ale każdy widział lub choćby słyszał o niesamowitym filmie Tima Burtona "Charlie i fabryka czekolady" . Dlatego na zdjęciach nie mogło zabraknąć ekscentrycznego reżysera i jego muzy oraz żony, Heleny Bohnan - Carter . Na zdjęciach znalazł się także brytyjski aktor Jamie Bell ( "Billy Elliot"). Kobieta lisiczka, kobieta łabędź, kobieta z aligatorem zaludniły strony najnowszego numeru magazynu Vogue. Zrobiło się surrealistycznie i bardzo bajkowo.

Modelki wystylizowane na postacie z bajek pisarza pozują w strojach od najlepszych projektantów. Słodka balerina nosi przepiękną sukienkę z najnowszej kolekcji Luella , Helena Bonham - Carter przywdziała sukienkę Alexandra McQueena , kobieta w czerwieni założyła skórzane buciki Jimmego Choo . Na innych zdjęciach widać wysadzaną diamentami kreację Svarovsky'ego , a Tim Burton wdział garnitur od Dolce&Gabbana .

W oczekiwaniu na najnowsze dzieło reżysera ("Alicja w krainie czarów") polecamy bajkową sesję Tima Walkera.

Vintage Girl

Zobacz także:

Pisz na Luli i promuj swój talent!

Podkład Affinity Maybeline - wady i zalety. Czytaj w Znam.to

Więcej o: