Nie daj się nadwadze!

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na walkę z nadwagą!

Krótszy dzień, zimna i deszczowa pogoda, to czas, kiedy mamy coraz mniej chęci na różne aktywności. Rzadziej biegniemy do koleżanki w sąsiedniej klatce, krócej spacerujemy z psem, robimy wszystko, aby błyskawicznie wrócić w końcu do domu i już nigdzie nie wychodzić. Wtedy właśnie coraz więcej czasu spędzamy przy komputerze, przed telewizorem, oglądając po raz setny nudny film. I nawet jeśli wtedy nie jemy więcej, niż zwykle, nie objadamy się nadmiernie słodyczami czy nie wypijamy więcej gazowanych, mocno słodzonych napojów, to przybieramy na wadzę.

Nasz organizm nie robi tego złośliwie, o nie! On, zapobiegliwie, przygotowuje się na przyjście zimy i niskich temperatur. Już teraz zaczyna gromadzić kalorie, które wykorzysta, utrzymując temperaturę ciała na odpowiednim poziomie, zapobiegając wyziębieniu.

Ale jest sposób na to, żeby na wiosnę bilans wagi nie wpędził Ciebie w przerażenie. Lula wyszukała kilka sprawdzonych sposobów, jak nie stracić kontroli nad naszym ciałem. Przeczytaj uważnie artykuł pt. Fitness - najciekawsze ćwiczenia - i podziel się z Lulą swoimi spostrzeżeniami. Jak sądzisz, warto regularnie uprawiać sport?

Znam.to poleca: Reduktor cellulitu Ziaji - tani i skuteczny!

Więcej o: