Modelki: Coco Rocha

Ma podwójne obywatelstwo - kanadyjskie i brytyjskie, ale najwięcej czasu spędza w Nowym Jorku - jednej ze światowych stolic mody. Poznajcie Coco Rocha.

Coco Rocha tanecznym szturmem zdobyła serca projektantów i redaktorów pism modowych. Ta śliczna Kanadyjka zamierzała być zawodową tancerką, a specjalizowała się w tańcu irlandzkim.

Właśnie na zawodach tanecznych została odkryta przez przedstawiciela agencji modelek. Miała wtedy 14 lat. Taniec irlandzki to do dziś jej popisowy numer - tańcząc otwierała pokaz zimowej kolekcji Jean Paula Gaultier , tańczyła także na nowojorskim charytatywnym koncercie The Pussy Cat Dolls .

Jest jedną z ulubionych modelek samego Stevena Meisela . Uważa się, że to zdjęcia tego słynnego fotografa przyczyniły się do szybkiego rozwoju jej kariery. Ma za sobą pracę na wybiegach największych i najsłynniejszych projektantów - Anna Sui, Marc Jacobs, Stella McCartney, Christian Lacroix, Emanuel Ungaro, Jean Paul Gaultier, John Galliano, VErsace, Chanel, Dior - to tylko niektórzy z nich. W swoim portfolio ma zdjęcia do reklam marek takich jak: Balenciaga, Lanvin czy Dolce&Gabbana.

W maju 2007 roku pojawiła się na okładce amerykańskiego Vogue'a jako jedna z 10 najpiękniejszych modelek, u boku między innymi Doutzen Kroes, Sashy Pivovarovej, Agyness Deyn czy Hilary Rhody.

Co jest najlepszym dowodem na to, że mimo młodego wieku Coco już należy się tytuł supermodelki ?

W rankingu top modelek dwudziestolatka zajmuje 3 miejsce .

Paulina

PROFIL

Imię: Coco

Nazwisko: Rocha

Data i miejsce urodzenia: 10 września 1988, Kanada

Kolor włosów: brązowe

Kolor oczu: niebieskie

Wzrost: 178 cm Wymiary: 84 - 61 - 86,5

Rozmiar: 34

Więcej o: