Romantyczne upięcia z boku

Na szczęście upięcia nie odchodzą do lamusa! Gwiazdy bardzo polubiły nowe, proste i bardzo dziewczęce uczesania.

W tym sezonie styliści fryzur stawiają na prostotę i swobodę . Modne są wciąż wszelkie upięcia . Lula proponuje Wam stylowe i seksowne uczesanie, które jest jednak oryginalniejsze i bardziej młodzieńcze niż zwykły kucyk czy kok .

Gwiazdy już się w nim zakochały. Teraz kolej na Was!

Bardzo luźno, z pozoru niedbale upięte z boku włosy zebrane są w kucyk podpięty z jednej strony. To fryzura doskonała na wielkie wyjście, ale również na co dzień. Jej wykonanie nie jest pracochłonne, a efekt zachwyca naturalnością i dziewczęcą elegancją .

Wystarczy, że włosy lekko nakręcisz na wałki i utrwalisz, a następnie rozdzielisz pasma palcami. Z boku twarzy zostaw swobodnie opadające pofalowane kosmyki. Resztę włosów zbierz z tyłu w luźny kucyk i pasma podepnij na jedną stronę.

Na czerwonym dywanie królują też inne fryzury w podobnym stylu. Włosy lekko i naturalnie opadające na ramiona podpięte są z boku , ale już nie związane w kucyk.

Katharine McPheeKatharine McPhee Fot. East News

Co myślicie o tych wdzięcznych fryzurkach? Może warto je wypróbować w Sylwestra zamiast starego dobrego, ale trochę wysłużonego, koka ? Romantyczne boczne upięcie możecie wówczas wzbogacić np. ozdobną opaską.

Czytaj także w Znam.to: Farouk, CHI, Silk Infusion - najlepszy jedwab do włosów

Więcej o: