Sylwestrowe fryzury w stylu gwiazd

Do Sylwestra zostało już niewiele czasu. Nie wiesz, jak się uczesać? Gwiazdy mogą inspirować. Lula podpowiada, na które sławne głowy warto spoglądać i z kogo ściągać!

Nie musisz od razu biec do fryzjera albo decydować się się na radykalne cięcie. Kiedy brak Ci pomysłów, po pierwsze przełam rutynę .

Jeśli na co dzień nosisz swobodnie i naturalnie rozpuszczone włosy, w Sylwestra po prostu je zwiąż . Wieczorem dobrze będzie prezentował się nawet zwykły kucyk, jeśli tylko wcześniej wygładzisz włosy na szczotce. Możesz je też lekko podtapirować na czubku.

Jeśli natomiast przywiązałaś się do grzywki , upnij ją. I odwrotnie, może warto się do niej przekonać? Lula wie, że drobne zmiany mogą gwarantować wielki efekt!

Jeżeli znudziły Ci się trochę Twoje długie włosy, wystarczy że zrobisz sobie grzywkę, a fryzura się 'odświeży'Jeżeli znudziły Ci się trochę Twoje długie włosy, wystarczy że zrobisz sobie grzywkę, a fryzura się "odświeży" Natalia Kukulska fot. DIGITAL/East News

Posiadaczki prostych włosów w tę noc powinny zaszaleć i nakręcić włosy lokówką albo na wałki.

Ponieważ wciąż modne są wszelkie upięcia , Lula poleca ich różne rodzaje - tradycyjne koki i romantycznie upięte z boku kucyki.

Nie zapominaj, że świetnym uzupełnieniem fryzury będą ozdobne wsuwki , spinki , opaski , diademy czy kokardki.

Dziewczyny z krótkimi włosami nie muszą czuć się poszkodowane. Włosy na czubku można figlarnie zakręcić i natapirować.

Fot. East NewsFot. East News Fot. East News

Tego wieczora włosy powinny olśniewać blaskiem . Dlatego oprócz maseczki, przed wyjściem zastosuj nabłyszczający spray .

Na koniec najważniejsze. Nawet najbardziej wymyślna fryzura nie spełni swojej roli, jeśli zostanie wykonana z niezadbanych włosów. Dlatego wcześniej otocz troskliwą pielęgnacją swoje sploty. Pamiętaj o odżywianiu. Wtedy nawet bez żadnego uczesania będziesz wyglądać dobrze - świeże i pełne blasku włosy zawsze są na topie!

Czytaj w Znam.to: Joico, K-Pak, szampon i odżywka do włosów zniszczonych - regeneracja rewelacja

Więcej o: