Wiosenna kolekcja Macieja Zienia

W poniedziałek, 8 grudnia odbył się pokaz wiosennej kolekcji Macieja Zienia. Co pokazał projektant? Zobacz zdjęcia w GALERII!

Maciej Zień po raz kolejny udowodnił, że jest jednym z najlepszych polskich kreatorów mody . Nim zauważymy, świat porwie nam go na dobre. I tego właśnie Lula życzy projektantowi. Niech Paryż, Mediolan i Nowy Jork pozna jego talent!

Zaprezentowana kolekcja jest naprawdę piękna. Luli najbardziej spodobały się krótkie sukienki bombki z ozdobnymi drapowaniami oraz biała bluzka z odkrytymi plecami oraz ozdobnym żabotem.

Piękne wrażenie zrobiła także złotka sukienka, która zaprezentowała czarnoskóra modelka ! Za to należy się projektantowi duży plus. Zatrudnianie czarnoskórych modelek to pośród polskich kreatorów nadal rzadkość.

Mimo, że Lula jest zachwycona projektami musi wystawić mały minus. W kolekcji brakuje kolorów. Wszystkie kreacje utrzymane zostały w beżowo-szarej kolorystyce. Jedynym żywszym akcentem jest połyskująca czerwień. Zdaniem Luli projekty byłyby jeszcze lepsze, gdyby dodać do nich więcej prawdziwie wiosennych kolorów.

A co Wy myślicie na temat kolekcji?

Więcej zdjęć z pokazu znajdziecie w galerii !

Zobacz także:

Wideo z pokazu Macieja Zienia

Więcej o: