Peruki w natarciu

Pozwalają na natychmiastową zmianę wizerunku bez wizyty u fryzjera czy wizażystki, dlatego gwiazdy mają ich po kilka w swoich garderobach. Może warto wypróbować sztuczne włosy podczas nadchodzącego sylwestra?

Jesscia Simpson zdecydowała się na rudą perukę jako uzupełnienie swojego pomarańczowego stroju podczas gali rozdania nagród Alma w 2006 r.

Na zdjęciu widać, że z przodu wystaje kosmyk naturalnych włosów Jessiki, które zostały specjalnie przypudrowane, aby nie odróżniały się od koloru peruki. W ten sposób gwiazda promowała własną linię peruk i akcesoriów do włosów, stworzoną wspólnie z fryzjerem gwiazd Kenem Pavesem.

www.sweetkisses.netwww.sweetkisses.net www.sweetkisses.net

Jednak nie wszystkie gwiazdy umieją wykorzystać perukę jako stylowe uzupełnienie wizerunku . Dowiodła tego Edyta Górniak , która w różowej peruce podczas programu "Jak Oni Śpiewają" wyglądała jak starsza wersja Lolity...

We wczorajszym odcinku programu 'Jak oni śpiewają' Edyta Górniak miała na głowie perukę. Gwiazdy dopinają sobie sztuczne włosy, noszą peruki i nie ma w tym już nic dziwnego. Ale włosy Edyty Górniak były wczoraj... różowe. We wczorajszym odcinku programu "Jak oni śpiewają" Edyta Górniak miała na głowie perukę. Gwiazdy dopinają sobie sztuczne włosy, noszą peruki i nie ma w tym już nic dziwnego. Ale włosy Edyty Górniak były wczoraj... różowe.  

Długi epizod związany z perukami miała w swojej karierze Britney Spears . Na scenie można było zobaczyć ją w całej gamie sztucznych włosów . Także w najnowszym klipie "Womanizer" Britney nie powstrzymała się i założyła seksowną ciemną perukę .

We wczorajszym odcinku programu 'Jak oni śpiewają' Edyta Górniak miała na głowie perukę. Gwiazdy dopinają sobie sztuczne włosy, noszą peruki i nie ma w tym już nic dziwnego. Ale włosy Edyty Górniak były wczoraj... różowe.

Do roli Etty James w filmie "Cadillac Records" Beyonce musiała nie tylko założyć blondperukę , ale i przytyć kilka kilogramów.

Linię opasek z doczepionymi włosami wprowadziła Paris Hilton . Gwiazdka w swojej linii "The Bandit" oferowała treski w trzech długościach i ośmiu odcieniach.

We wczorajszym odcinku programu 'Jak oni śpiewają' Edyta Górniak miała na głowie perukę. Gwiazdy dopinają sobie sztuczne włosy, noszą peruki i nie ma w tym już nic dziwnego. Ale włosy Edyty Górniak były wczoraj... różowe. Fot.E

Peruk nie trzeba jednak kupować u samej dziedziczki. Oferuje je wiele polskich sklepów . Zobaczcie, co Lula tam znalazła:

A co powiecie na bardziej odjazdowe peruki?

Ceny peruk wahają się od 80 do 100 zł w zależności od długości. Zdjęcia pochodzą ze sklepu sagatia.pl .

Czy odważyłybyście się założyć którąś z nich?

Czytaj w Znam.to: Gliss Kur, Szampon regenerujący Oil Nutritive - produkt 2 w 1, który działa

Więcej o: