Krótkie włosy przebojem roku

Mijający rok zdecydowanie należał do krótkich włosów. Potwierdziły to metamorfozy gwiazd, które z łatwością pożegnały długie sploty i wybrały wygodne, krótkie, a zarazem bardzo stylowe fryzurki.

Bob to już przeszłość. Wiedziała o tym dobrze Victoria Beckham , która zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Rezygnując najpierw z półdługich włosów, a potem z modnego boba postawiła w końcu na bardzo krótką fryzurę , która wywołała wiele kontrowersji w świecie showbiznesu.

Seksownego boba pożegnała też Rihanna , dumnie prezentując ostre cięcie "na chłopczycę" . Lula uważa, że krótkie włosy wcale nie pozbawiły Rihanny seksapilu . Wręcz przeciwnie, jej wygląd potwierdza, że takie włosy mogą być niezwykle seksowne. Cięcie pozwala też na dowolną zmianę wizerunku z grzecznej dziewczynki w drapieżną kocicę. Rihanna nie raz to udowadniała.

Cięcie podobne do Rihanny zaprezentowała w tym roku także jedna z polskich gwiazd, Monika Brodka . Lula przyznaje, że ta zamiana na zawadiacką fryzurkę wyszła Monice na dobre.

Monika Brodka (zdj. KJ/Forum)Monika Brodka (zdj. KJ/Forum) Monika Brodka (zdj. KJ/Forum)

Klasą samą w sobie jest Agyness Deyn . Ona zaufała krótkiej fryzurce już dawno i choć została stworzona tylko do jednej sesji zdjęciowej, postanowiła się z nią nie rozstawać. Tak trzymać!

A czy wy również odważycie się na radykalną zmianę i krótkie włosy?

Zobacz także:

Krótka fryzurka? Ozdób szyję! Biżuteria z klasą

Czytaj w Znam.to: Diament wśród lakierów do paznokci

Więcej o: