Makijaż na Sylwestra!

Szaleństwo sylwestrowej nocy tuż tuż. Lula przygotowała dla Was ściągę z najmodniejszych makijaży sezonu.

Naturalne piękno

Wciąż modny, wciąż uniwersalny - makijaż "niewidoczny" . Subtelnie maskuje niedoskonałości i uwypukla zalety twarzy, a przy tym wygląda naturalnie i pasuje na każdą okazję. Jest bezpieczny, bo nie da się z nim przesadzić . Niestety - wymaga wprawy. Zanim go wykonasz, sprawdź w internecie jaki masz typ twarzy i jak powinnaś używać ciemniejszego i jaśniejszego odcienia, czy to pudru, czy podkładu, czy cieni.

Świąteczna czerwień

Gdy świąteczna aura nie chce cię opuścić - uwidocznij to! Czerwień szminki nie tylko przywodzi na myśl gwiazdkową radość. Jest także kobieca, seksowna i ultramodna. Wiedzą o tym doskonale Katherine Heigl , Rihanna i Paris Hilton .

Brokatowe szaleństwo

Brokat towarzyszył Sylwestrowi od zawsze. W tym roku fantazja wiedzie prym. Im mniej konwencjonalnie, tym lepiej. Brokat nad brwiami , na powiekach, ustach, dłoniach, obojczykach, włosach - co tylko przyjdzie do głowy. Pamiętaj! jeśli zdecydujesz się na niestandardowe umiejscowienie większego, czy mniejszego brokatu, to zrób to w maksymalnie dwóch miejscach - przesada nie jest elegancka .

Mocny akcent

Nie tylko czerwień na ustach jest modna. Często można zobaczyć na wargach gwiazd mocny odcień fuksji . Rihanna i Christina Aguilera szczególnie zasmakowały w tym kolorze. Pamiętaj jednak, że jeśli zdecydujesz się na "wściekły róż" na ustach , zrezygnuj ze zbędnego podkreślania oczu. Innym modnym, mocnym akcentem jest "przydymione oko". Na pokazach można znaleźć wiele wersji tego wieczorowego makijażu. Niżej kilka przykładów:

Anna Szulc

Zobacz także:

Pomóż stopom przetrwać Sylwestra!

Czytaj w Znam.to: Nawilżenie o zapachu ogórka i melona

Więcej o: