Doda i Lula ratują róż

Lula kontynuuje swoje starania o uwolnienie różu od krzywdzących stereotypów i nadal walczy o szerokie otwarcie szaf w poszukiwaniu ubrań w tym kolorze. Pomaga jej w tym Doda!

Gdzie jak gdzie, ale na scenie róż, nawet ten, w wydawałoby się, tandetnym odcieniu, sprawdza się znakomicie . Doda dobrze o tym wiedziała, wybierając różowy kombinezon na koncert z okazji tegorocznego sylwestra.

Gwiazda kocha róż od dzieciństwa. Jest całkowicie przekonana, że róż to najbardziej pozytywny kolor . Kiedy go zakłada, dzień przestaje być szary, a życie wydaje się piękniejsze. Doda twierdzi nawet, że róż ma cudowne właściwości - potrafi leczyć złamane serca.

Lula nie chciałaby się posuwać aż tak daleko w analizie wpływu różu na życie, ale w Dodzie znalazła gorącą zwolenniczkę w walce o ocalenie dobrego imienia tego koloru ( akcja Ratujmy róż! ) - niesłusznie zepchniętego na margines mody, zapomnianego i uważanego za kiczowaty.

KĄTNY KAROL/KAPIF.PL/kkatnyKĄTNY KAROL/KAPIF.PL/kkatny KĄTNY KAROL/KAPIF.PL/kkatny

Doda uważa, że róż urozmaica życie, nadaje mu zdrowego kolorytu i radości. Dlatego wiele ze swoich strojów, jeśli nie są w pełni różowe, urozmaica różowymi dodatkami .

Fot. East NewsFot. East News Fot. East News

Podobno królowa jest tylko jedna. Ale różowych dresów Doda ma w swojej szafie na pewno więcej niż jeden.

Fot. East NewsFot. East News Fot. East News

Dziś w programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" Doda i redaktorka Luli Barbara Łubko przekonywały , że róż może być modny, subtelny i oryginalny .

Jedno jest pewne. Nikt, tak jak Doda nie potrafi nosić różu i bawić się nim . Doda w różu jest po prostu sobą.

Zobacz odcinek programu "Pytanie na śniadanie" z udziałem Dody i redaktorki Luli:

 

Czytaj także w Znam.to: Niesamowity różowy błysk na ustach

Więcej o: