Umalowany facet?

Ostry makijaż wpisał się na dobre w styl emo. Dlatego wygląd Billa z Tokio Hotel nikogo nie dziwi. Lula jednak zastanawia się, w jaki sposób dbają o urodę normalni faceci?

Zac Efron zawsze wygląda wspaniale. I na pewno nie jest to tylko zasługa Matki Natury. Wiadomo, że męscy gwiazdorzy poświęcają wiele czasu i wysiłku, by prezentować się nienagannie w świetle fleszy.

Poza sceną mężczyźni zazwyczaj ograniczają swoje starania o urodę do minimum. To zmienia się jednak bardzo szybko. Pojawiają się nowe serie do pielęgnacji męskiej urody i panowie powoli przekonują się do potrzeby większego dbania o siebie.

Lula ma jednak mieszane uczucia po obejrzeniu pewnej nowej męskiej linii do pielęgnacji. Oprócz żelu do mycia twarzy, kremu i maseczki można znaleźć tam kilka produktów , których dotąd raczej nie widywano w męskich kosmetyczkach...

A więc, firma 4VOO proponuje swoim klientom:

serum powiększające usta ,

nabłyszczacz do rzęs i brwi,

brązowy eyeliner,

bronzer do twarzy i ciała,

oraz puder matujący do twarzy!

Lula zastanawia się, gdzie przebiega granica w męskim dbaniu o urodę . I czy ona w ogóle jeszcze istnieje. Po obejrzeniu linii kosmetyków 4VOO Lula nabrała pewnych wątpliwości ...

A swoją drogą, ciekawe, ile czasu spędzają przed lustrem bracia Jonas ? I jakich kosmetyków używają?

Kupuj kosmetyki w sieci!

Więcej o: