Moschino - kolekcja wiosenna

Zobaczcie, co na wiosnę przygotowało Moschino! Kolekcja pełna jest kolorów oraz ciekawych, a nawet zaskakujących elementów! Lula gwarantuje, że zdjęcia z wybiegu nastroją Was bardzo pozytywnie!

Trzeba przyznać, że Rosella Jardini , projektantka Moschino, potrafi zaskakiwać. I chociaż kolekcja utrzymana jest w podobnym stylu, co poprzednie, zawiera elementy, które wywołały gorące dyskusje.

Za główną inspirację posłużyła projektantce postać arlekina . Na wybiegu pojawiły się kokardy XXL, romby, falbany oraz żaboty. Co ciekawe, wszystko w bardzo kobiecym wydaniu!

Szczególną uwagę Luli zwróciły projekty utrzymane w biało-czarnej kolorystyce. Ten klasyczny związek zawsze wygląda efektownie, nawet w najbardziej przewrotnym wydaniu.

Uwagi nie sposób nie zwrócić także na zestawy monochromatyczne : krótkie, bardzo kobiece sukienki połączone z rajstopami i butami w nieco jaśniejszy odcieniu.

Uśmiech na twarzy Luli wywołały okulary w nietypowym kształcie ozdobione kolorowymi kryształami i perłami. Czy nie przypominają Wam skrzydeł kolorowego owada?

Projekt: MoschinoProjekt: Moschino Fot. EAST NEWS

Luli wiosenna kolekcja Moschino kojarzy się z zaczarowanym światem Alicji w krainie czarów . A Wam?

Anke

Więcej zdjęć z pokazu znajdziecie w galerii !

Projekt: MoschinoProjekt: Moschino Fot. EAST NEWS

Czytaj w Znam.to: BeYu Fun & Style Lip Gloss - dla wielbicielek błysków i blasków

Więcej o: