Fokus na wysoki kucyk

To kucyk w zupełnie nowym wydaniu. Bardzo elegancki i bardzo stylowy. Nic dziwnego, że gwiazdy się w nim zakochały.

Kiedyś już Lula odkryła, że kucyk to fryzura wielofunkcyjna . Teraz przedstawia wam kucyk w odsłonie glamour. Choć wygląda niepozornie, świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, a odpowiednio wysoko upięty , będzie świetnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji .

Wyjątkowości tej fryzurze nadają nie tylko bardzo wysoko spięte włosy, ale również to, że miejsce zebrania włosów przy skórze owinięto szerokim pasmem włosów .

Wbrew pozorom taka fryzura nie jest trudna do wykonania i nie zajmuje wiele czasu. Najwięcej uwagi trzeba poświęcić maksymalnemu wyprostowaniu splotów i ich wygładzeniu. To również gładkość sprawia, że to uczesanie naprawdę zwraca uwagę. Świetnie też eksponuje urodę - wyostrza rysy i podkreśla kości policzkowe.

Włosy najlepiej najpierw wysuszyć na okrągłej szczotce, pasmo po paśmie po wcześniejszym nałożeniu produkty wygładzającego. Następnie włosy można wygładzić jeszcze prostownicą (zwłaszcza właścicielki grubych włosów będą musiały uzbroić się w cierpliwość - ale tylko naprawdę proste włosy gwarantują powalający efekt!).

Po wyprostowaniu włosów sczesz je wysoko do góry (na dole pozostawiając pasmo do owinięcia kucyka) i ściągnij mocno gumką. Wyciągnięte pasmo zawiń wokół zebranych włosów i przypnij pod spodem wsuwką. Na koniec można spryskać włosy nabłyszczającym sprayem .

W uzyskaniu superlśniących włosów pomoże linia Diamond Gloss Nivea

NiveaNivea Nivea

Czytaj w Znam.to: Pocałunkoodporna farbka do ust i policzków

Więcej o: