3 proste fryzury krok po kroku

3 oryginalne i różne fryzury. 3 tak samo proste. Uczesz się z Lulą!

1. Romantyczne upięcie z boku

Takie upięcie jest idealne, żeby wykreować szykowny , romantyczny wygląd zarówno na wieczór, jak i na co dzień. Łatwo można ułożyć taką fryzurę z suchych, jak i lekko wilgotnych włosów. Z łatwością wykonasz go i z długich, jak i średniodługich włosów.

Krok po kroku: Zwiąż włosy nisko w kucyk, może być lekko z boku. Skręć ogon w ręce. Utrzymując włosy skręcone, owiń ogon wokół gumki i przypnij wsuwkami. Aby uzyskać nieco niedbały wygląd, wypuść kilka pasemek na twarz.

2. Kucyk idealny

Prosty kucyk jest oryginalny i dziecinnie łatwy do zrobienia. Świetnie eksponuje szyję, zwłaszcza wieczorem.

Krok po kroku: Podziel włosy na dwie części, jedną grubszą, z której ułożysz kucyk i cieńszą, którą owiniesz gumkę. Zwiąż grubszą część w klasyczny ogon. Owiń gumkę pozostałymi włosami. Zabezpiecz koniec pasma wsuwkami po gumką.

3. Kucyki hipiski

Świetnie sprawdzają się u młodych dziewczyn. Są zawadiackie i bardzo dziewczęce.

Krok po kroku: Podziel włosy na dwie równe części (zrób przedziałek prosty - pionowy lub zygzakowaty nie odrywając grzebienia od włosów). Zwiąż włosy po bokach w kucyki. Poszczególne części możesz wygładzić żelem. Na całej długości kucyki możesz ozdobić gumkami lub wstążkami dla bardziej hipisowskiego wyglądu.

Zobacz także:

7 kroków do prostych włosów

Czytaj w Znam.to: Ujarzmiacz włosów do zadań specjalnych

Więcej o: