Największe imprezowiczki showbiznesu

Życie sławnych osób to nie tylko praca, ale także (a czasem przede wszystkim!) czerwone dywany, bankiety i imprezy w najmodniejszych klubach. Czy znasz największe imprezowiczki popkultury?

Niektóre gwiazdki i gwiazdeczki znane są jedynie ze swojego imprezowego stylu życia , nadużywania używek, jeździe po pijanemu czy licznych romansach nawiązywanych w modnych klubach. Czy wiesz kto chodził na spotkania Anonimowych Alkoholików ? Kto stracił prawo jazdy, a kto siedział w więzieniu za swoje imprezowe wybryki? Lula przedstawia swój raport o najbardziej "rozrywkowych" celebrytkach !

Paris Hilton

Gwiazdka, znana głównie z tego, że jest znana, uwielbia imprezować! Na cześć jej hulaszczego życia, burmistrz Las Vegas ogłosił 29 sierpnia Dniem Paris Hilton !

Dziedziczka swoje 28. urodziny urządziła w bardzo modnym klubie Body English w Las Vegas , gdzie namiętnie flirtowała ze swoim nowym chłopakiem, Dougiem Reinhardtem, znanym z serialu "The Hills".

We wrześniu 2006 roku Paris została skazana za jazdę po pijanemu na karę grzywny, trzyletni nadzór sądowy oraz zawieszenie prawa jazdy. Niestety, gwiazdka nie zastosowała się do nakazu sądu i pomimo nieważnego prawa jazdy, dalej jeździła samochodem, w efekcie czego została skazana na 45 dni aresztu. Choć została z niego wypuszczona wcześniej ze względu na "zły stan zdrowia", Lula uważa, że znane nazwisko nie powinno pomagać w problemach z prawem!

CLAYTON WOODLEY/SPLASH NEWS/Clayton Woodley/Splash News

Lindsay Lohan

Hollywoodzkie rauty, imprezy w najmodniejszych klubach to codzienność dla LiLo . Niestety, ciągłe balangowanie, nadmiar alkoholu (gwiazdka pod koniec 2006 roku uczestniczyła w spotkaniach Anonimowych Alkoholików ) i narkotyki nie pomogły jej w dotarciu na szczyt! Artystka twierdzi, że winę za załamanie jej kariery ponoszą brukowce.

Kiedyś była świetnie zapowiadająca się aktorka, dziś jest bankrutką żyjąca na koszt swojej partnerki, didżejki Samanthy Ronson . Gwiazdka ma także problemy z prawem - prawdopodobnie trafi za kratki za prowadzenie samochodu po pijanemu i posiadanie narkotyków.

Na szczęście na horyzoncie pojawiło się kilka propozycji filmowych, które aktorka przyjęła - już w tym roku na ekrany kin wejdzie film z jej udziałem - "All's Faire in Love". Lula ma nadzieję, że Lindsay wykorzysta tę szansę!

Samantha Ronson, Lindsay LohanSamantha Ronson, Lindsay Lohan AP/ROBERT KLEIN

Samantha Ronson, Lindsay Lohan

Skandalistka LiLo
 

Nicole Richie

Samantha Ronson, Lindsay Lohan

Gwiazdka, obecnie w kolejnej (podobno bliźniaczej!) ciąży, w okresie reality show "The Simple Life" i przyjaźni z Paris Hilton była jedną z największych imprezowiczek w Hollywood! Ciągłe balangi, uzależnienie od narkotyków i anoreksja sprawiły, że kilkakrotnie zdarzyło się jej zasłabnąć w klubach.

Gwiazdka była na kilku odwykach by walczyć z anoreksją, uzależnieniem od narkotyków i leków przeciwbólowych. Została także aresztowana za posiadanie heroiny i jazdę bez ważnego prawa jazdy.

Problemy ze zdrowiem (m.in. cukrzycą) i uzależnieniami sprawiły, że Nicole musiała zmienić swój tryb życia. Obecnie młoda mama pokazuje się raczej na oficjalnych imprezach, zaś jej nowym hobby jest projektowanie biżuterii dla swojej marki House of Harlow 1960 .

Samantha Ronson, Lindsay Lohan

Kate Moss

Samantha Ronson, Lindsay LohanBIGPICTURESPHOTO.COM/BIGPICTURESPHOTO.COM

Brytyjska supermodelka znana jest z zamiłowania do imprezowania. Z okazji swoich 35. urodzin Kate urządziła w swoim domu w Londynie prawdziwą libację trwająca aż cztery dni ! Sąsiedzi nie byli zachwyceni...

Modelka od czasu związku z Johnnym Deppem ma problemy z narkotykami, które nasiliły się, gdy Kate była z wokalistą zespołu Babyshambles, Petem Doherty'm. W 2005 roku gwiazda wpadła w tarapaty, gdy dziennik "The Daily Mirror" opublikował zdjęcia, na których widać jak modelka zażywa kokainę. Spowodowało to zerwanie kontraktów, jednak po ucichnięciu plotek Moss wróciła do pracy.

Spekuluje się również na temat domniemanej anoreksji Kate , na szczęście ostatnio figura supermodelki zaczęła się odrobinę zaokrąglać - prawdopodobnie Moss jest w ciąży. Jeśli plotki są prawdziwe, Lula gratuluje!

Kate Moss/ForumKate Moss/Forum Kate Moss/Forum

Kate Moss/Forum

Wzloty i upadki top modelki
 

Chcesz spotkać gwiazdki show biznesu w klubie? Wyjeżdżasz, ale nie wiesz, gdzie są najmodniejsze imprezy? Zajrzyj do tych klubów: Paryż - Social Club Londyn - The Old Blue Last ; Vendome Mayfair Barcelona - Razzmatazz Nowy Jork - Studio B Hongkong - Cliq

Zobacz, jak imprezuje Paris Hilton!

Kto według Was zasługuje na tytuł największej imprezowiczki?

Agata Wypych

Więcej o: