Domowe sposoby na urodę

Dowiedz się, jakie metody znane od stuleci wykorzystują gwiazdy, żeby osiągnąć piękny wygląd!

1. Ciało

Catherine Zeta-Jones stosuje naturalny peeling w postaci miodu zmieszanego z solą. W efekcie jej skóra jest gładka i delikatna.

Naomi Campbell to modelka, która jak każda inna kobieta miewa problemy z cellulitem. Walczy z nim raz w tygodniu, okładając pupę i uda mieloną kawą. Taką "maseczkę" owija folią.

Charlize Theron robi sobie kąpiel, w której łączy mleko, żółtko jaja i oliwę z oliwek, aby jej skóra pozostała gładka.

Fot. East News

2. Twarz

Cameron Diaz i Cindy Crawford myją twarz w mleku! Cameron każdego ranka robi peeling mlekiem w proszku - w rezultacie jej cera nieskazitelna. Cindy Crawford codziennie rano spryskuje swoją twarz kozim mlekiem rozcieńczonym wodą. Chcąc odświeżyć cerę w ciągu dnia, przeciera ją wacikiem nasączonym tym naturalnym tonikiem.

3. Włosy

Piwo to najpopularniejszy naturalny składnik stosowany przez gwiazdy do pielęgnacji włosów. W płukance z trunku płucze swoje włosy nie tylko Catherine Zeta-Jones , ale też, znana ze wspaniałych, bujnych loków, Julia Roberts !

Kiedy Angelina Jolie nie ma czasu na umycie włosów - osypuje pudrem nasadę włosów i dokładnie wyczesuje szczotką.

4. Polskie gwiazdy

Doda stosuje chyba najbardziej efektywną metodę dbania o ciało: nie je po 18, unika słodyczy i oczywiście uprawia dużo seksu.

Kasia Cichopek trzyma w lodówce kostki lodu, którymi masuje skórę pod oczami, by pięknie błyszczały.

Inne polskie gwiazdy nie stosują może tak wyrafinowanych metod jak zagraniczne, ale np. Maja Ostaszewska używa tylko i wyłącznie kosmetyków nietestowanych na zwierzętach, Monika Luft kupuje nieperfumowane kremy (najczęściej w aptece) i nie rozstaje się z wodą termalną do spryskiwania twarzy. Anna Samusionek nie pali, nie pije alkoholu, stara się prowadzić aktywny tryb życia, od kilku lat nie je mięsa.

Więcej o naturalnych metodach dbania o urodę dowiesz się z programu "Pytanie na śnidanie" - gościem dzisiejszego odcinka była redaktorka Luli Basia Łubko!

Czytaj w Znam.to: Smashbox Muse - olśnienie dla dorosłych fanek zajęć z plastyki

Więcej o: