Kosztowne i dziwaczne kaprysy gwiazd

Prywatny odrzutowiec, gigantyczna garderoba, kolejna wielka posiadłość czy bajecznie drogie ubranka dla dziecka to tylko kilka przykładów zachcianek gwiazd! Chcesz poznać fanaberie znanych osób? Przeczytaj raport Luli!

Często mówi się, że osobie, która szybko zrobiła karierę, woda sodowa uderza do głowy. Musi być w tym ziarnko prawdy, skoro gwiazdy (na szczęście nie wszystkie!) często zachowują się jak rozkapryszone dzieci . Jakie zachcianki mają celebryci?

Mariah Carey

Media od miesięcy trąbią o kryzysie, wiele instytucji bankrutuje, a piosenkarka postanowiła zainwestować w nowy dom . I to nie byle jaki! Diva zakupiła nieruchomość uznaną za najdroższy dom świata , który jest obecnie wystawiony na sprzedaż, za niebagatelne 125 milionów dolarów ! Posiadłość ma ponad 4 tysiące metrów kwadratowych, 15 sypialni, 16 łazienek, marmurowe ściany, salę balową ozdobioną freskami, jadalnię na 50 osób, a cała wykończona jest złotem. Dodatkowo w parku otaczającym posesję znajduje się Spa, basen oraz korty tenisowe!

Madonna

AP/Evan Agostini

Królowa muzyki pop , której pierwszy polski koncert odbędzie się 15 sierpnia w Warszawie , postawiła duże wymagania organizatorom! Gwiazda ograniczyła liczbę widzów do 75 tysięcy, argumentując to troską o to, by wszyscy zgromadzeni dobrze widzieli i słyszeli to, co dzieje się na scenie. Ponadto piosenkarka zażyczyła sobie, żeby organizatorzy zamknęli przestrzeń powietrzną nad Bemowem , gdzie będzie odbywał się koncert, aby żaden samolot nie krążył nad sceną. Gwiazda ma nadzieję, że w ten sposób uniknie "nielegalnego" oglądania jej show.

Katie Holmes i Tom Cruise

AP/Itsuo Inouye

Nie od dziś wiadomo, że dziecko to inwestycja ! Zabawki, zajęcia taneczne czy sportowe, języki obce, ale i ubrania! Suri, córka bardzo popularnej w Hollywood pary aktorskiej, ma w swojej garderobie kreacje z największych domów mody - Armani, Dior czy Burberry. Jej pierwsza kreacja kosztowała 800 dolarów! W ciągu pierwszych dwóch lat życia Suri, rodzice wydali na ubrania małej trendsetterki 400 tysięcy dolarów !

Kim Kardashian

AP/Peter Kramer

Gwiazdka znana z reality show i własnej seks-taśmy ma ochotę wziąć udział w ambitniejszych produkcjach przemysłu filmowego. Jej najnowszą zachcianką jest rola w filmie o przygodach Jamesa Bonda! Kim pragnie zagrać oczywiście dziewczynę agenta 007. Czy uda jej się otrzymać tę rolę? Lula będzie trzymać kciuki! Warto przypomnieć, że wcześniejszą fanaberią gwiazdki , była rola w ekranizacji kolejnej części "Zmierzchu".

Jennifer Lopez

AP/Shuji Kajiyama

Piosenkarka ma kompletnego bzika na punkcie białego koloru . Wszędzie, dokąd zawita gwiazda, muszą znajdować się rzeczy o tej barwie - świeże kwiaty (najlepiej lilie), świeczki, obrusy czy zasłony. J.Lo ma wymagania dotyczące nawet kanapy, która oczywiście musi być obita białym materiałem! Ciekawe czy w prywatnym domu gwiazdy, wszystkie pokoje są urządzone w jej ulubionej barwie?

Agata Wypych

KONKURS Luli i 4fun.tv!

Niegrzeczna bluzka retro, czyli Twoje liczydło męskich ofiar!

Więcej o: