Akcja "Dni zdrowych włosów" rozpoczęta!

Inter-Fragrances, producent preparatów pielęgnacyjno-leczniczych przeprowadza bezpłatne badania stanu włosów i skóry głowy w 17 miastach Polski.

Podczas 100 spotkań eksperci i dermo konsultanci będą wykonywać profesjonalne badania skóry głowy i włosów. Ich celem jest specjalistyczne doradztwo w zakresie doboru preparatów obecnych na polskim rynku, odpowiadających określonym problemom pacjentów. Akcja potrwa rok, a badania będzie można wykonać bezpłatnie.

Akcja "Dni zdrowych włosów" Inter-Fragrances wystartowała w Warszawie i obecna będzie w wybranych Aptekach Dbam o Zdrowie - to w nich zorganizowane zostaną kąciki ekspertów Inter-Fragrances.

Za pomocą profesjonalnych i nowoczesnych centrów diagnostycznych, dermo konsultanci przeprowadzą badania skóry głowy i włosów pod kątem pomiaru stanu zdrowia , elastyczności, stopnia zniszczenia włosów.

Badania włosów pozwolą na określenie typu skóry głowy, rodzaju włosów oraz dobranie indywidualnej kuracji do pielęgnacji włosów.

Na specjalne życzenie pacjentów istnieje możliwość przeprowadzenia badania skóry twarzy, pomiaru jej barwnika (melaniny), poziomu sebum oraz stanu nawilżenia , natłuszczenia i stanu naczyń krwionośnych.

Kolejnym miastem na dermo konsultacyjnej mapie Polski jest Kraków , a jeszcze w pierwszym kwartale trwania akcji, specjaliści i dermo konsultanci Inter-Fragrances odwiedzą Tarnów, Bytom, Gliwice, Zabrze, Katowice i Gdańsk. Konsultacjom towarzyszyć będzie możliwość skorzystania z promocji na zakup preparatów Inter-Fragrances.

W Warszawie, akcja "Dni zdrowych włosów" przeprowadzona zostanie w aptece "Dbam o zdrowie ", przy ul. Gagarina 6 w dniach 12-15 maja, w godzinach otwarcia apteki.

Adresy wybranych aptek, w których przeprowadzone zostaną "Dni zdrowych włosów" znajdują się na: www.zadbajowlosy.pl

alat

Zobacz też:

Nie trać włosów z głowy!

Więcej o: