Dilemmas Magazine od dziś!

Pisaliśmy już o mającym powstać magazynie modowym, którego świeże podejście do tego tematu bardzo nam odpowiada. Już dziś, od godziny 12:00 magazyn będzie dostępny!

Dilemmas Magazine to wyjątkowy tytuł na polskim rynku. Żeby go przeczytać, nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie internetowej dedykowanej pismu i wtedy będziesz mogła przeglądać interaktywne pismo on-line lub ściągnąć na swój komputer w formacie PDF - wszystko to bezpłatnie .

Dilemmas Magazine to jednak nie tylko tanie pismo, to również "tania moda" ! Czasopismo prezentuje zupełnie nowe, niekonsumpcyjne podejście do tematu!

Dilemmas Magazine całkowicie odcina się od tego, co można znaleźć popularnych czasopismach modowych. Nie chcemy promować ciągle tych samych nazwisk, pokazywać salonów przedstawiać tych samych trendów. Zaglądamy do pracowni młodych projektantów, ciekawią nas inspirujące zjawiska modowe, blogi szafiarskie. Pokazujemy, jak ubiera się polska ulica. - czytamy we wstępie do "zerowego" numeru magazynu, napisanego przez redaktor naczelną Ewę Kosz

"Zerowy" numer jest wręcz naszpikowany ciekawą treścią. Doskonałe sesje i świetne teksty wpływają na unikatowy klimat magazynu ! Zajrzyj na dilemmasmagazine.pl i dowiedz się więcej!

Więcej o: