Przygotowania do Szmatrix Fashion Show

Powoli zbliżamy się do Szmatriksowej soboty. 6 czerwca nadchodzi wielkimi krokami, wraz z nim wymiana ciuchów i Szmatrix Fashion Show. Pora na wiosenne wietrzenie szaf. Czekamy z wielką niecierpliwością!

W ubiegłym tygodniu miałam przyjemność spotkać się osobiście z dziewczynami, które wezmą udział w Szmatrix Fashion Show . Wybrałyśmy się wspólnie do showroomu LPP , gdzie rozpoczęły się ekscytujące przygotowania do naszej przygody z modą. Dziewczyn biorących udział w pokazie jest sporo, więc przymiarki odbyły się w dwóch turach. Do dyspozycji miałyśmy ciuchy z najnowszych kolekcji. Dziewczyny z chęcią zaangażowały się w wybieranie i przymierzanie ubrań, w których wystąpią na pokazie. Nie było to wcale łatwe.

Szczegółów co do ostatecznego wyboru kreacji nie będę zdradzać, zobaczycie sami już wkrótce:) Wbrew pozorom szperanie w poszukiwaniu wymarzonych ciuchów nie było wcale takie łatwym zadaniem, jak mi się przynajmniej na początku wydawało. Ale na pewno było warto. Jestem przekonana, że godziny spędzone na dobieraniu ubrań i dodatków przyniosą niepowtarzalny efekt. Poniżej krótka foto relacja z naszej wyprawy.

Zapraszamy wszystkich chętnych na Szmatriksa do siedziby Agory w Warszawie już w najbliższą sobotę , zaczynamy już od 9.30 !!!

Poznaj szczegóły, dotyczące imprezy!

bluemistress

Więcej o: