Konkurs Luli i blogu TrendHunters

Prezentujemy wyniki konkursu!

Ilość zgłoszeń była bardzo duża, a Wasza kreatywność inspirująca!

Oto nagrodzone osoby:

- 79magda

Chcesz łowcą stylu zostać? Szukać nowości, stylowi sprostać? Musisz mieć baczne oko i wprawić się w szukaniu Takich nowości, które sprawdzą się w ubraniu. Czasami kolor, czasami krój Potrafią " zrobić " najnowszy strój. Sztuką zobaczyć na ulicy, w kinie, na targu, czy w kostnicy, Coś, w co świat cały się ubierze Co będzie nowe, barwne, świeże... Masz takie oko? Taki zmysł siódmy? By sprawić, by szyk nie był nudny? Masz taki nos i taki talent??? Myśliwym mody zostań - wspaniale!!! Nie musisz wyglądać jak na billboardzie Doda, Nie musi podobać Ci się najnowsza moda, Może być z forsą często krucho, Tak jednak szepnę Wam na ucho:

B ardzo I nteresujący, G enialny S. tyl. B uduje I ndywidualny, G łęboki S. mak.

Stwórz Big Stary, gwiazdy nowe Wyszukaj trendy odjazdowe Wykaż się inwencją i polotem I nie martw się, co będzie potem... Zapamiętaj, myśliwym jesteś Ty podniebienie stylu łechcesz...

- shaggi1973

T ropiciel niezmordowany R uchowi mody oddany! E gzystuje, by bywać, N owości poszukiwać. D yktuje trendy w modzie, H ardo, ostro na przodzie, U przedza i zwiastuje, N owości przewiduje. T rendhunter wybijający E stymę ma, jest wiodący. R ola to skomplikowana, nie zawsze doceniana

- jagienkazbagienka

TRENDHUNTER

Występowanie:

-osobnik czuje się świetnie w miejskiej dżungli, gdzie można go spotkać o różnych porach doby -obecny także w centrach i galeriach handlowych -bywalec internetowych stron o modzie i stylu -czytelnik blogów szafiarskich -właściciel własnego bloga.

Znaki szczególne:

-szeroko otwarte oczy, maksymalnie rozszerzone źrenice, gdy wpadnie na trop świetnie ubranego osobnika lub dizajnerskiego przedmiotu -aparat fotograficzny, gotowy zawsze i wszędzie, by na zdjęciu uwiecznić fantastyczny ciuch lub dodatek -non stop włączony laptop/komputer -wykazuje objawy depresji podczas awarii prądu -ubranie wyróżnia go z tłumu, nie uznaje barw maskujących typu moro, tępi styl szarych myszek -zamiłowanie do niebanalnych przedmiotów (zarzeka się, że jest tolerancyjny i nie ma nic do bananów).

Hodowla:

-jeśli ma pod dostatkiem stylowych inspiracji wygląda wprost kwitnąco -marnieje w oczach, gdy ulice zalewają identycznie, tandetnie ubrane klony.

Uwagi:

-posiada naturę łowcy -jest typem niepokornym /niespokojnym duchem /osobą energiczną /ma ADHD (niepotrzebne skreślić) -wrodzona ciekawość może go zaprowadzić w najmniej przewidywalne miejsca (a ponoć jest ona pierwszym stopniem do ...piekła!) -jeśli dopadnie jakiś nawet niepozorny trendzik i dostrzeże w nim potencjał to... taki trend czekać może międzynarodowa kariera!

- venila

Trendhunter.

Mężczyzna, tudzież kobieta. Najprościej, osoba o modowym zacięciu, sprawująca opiekę nad nowymi trendami. Cechy charakterystyczne: wyostrzona ciekawość w oczach, nieujarzmione wyczucie stylu i dobra, idealnie skrojona orientacja dotycząca wszelkich nowinek. Nieodłącznym atrybutem trendhuntera jest wnikliwe spojrzenie- potrafi okiełznać otaczającą go rzeczywistość, niczym nieograniczona wyobraźnia- w zwykłej, spranej parze dżinsów widzi potencjał międzynarodowego formatu. Trendhunter pachnie wyzwaniem,z nadgarstkami wyperfumowanymi przyszłością,wypełniony po brzegi potrzebą dyktowania tego, co dotąd niewyobrażalne, przemierza świat zawsze krok przed wszystkimi, brnąc w ekstrawaganckim obuwiu zawsze do przodu . Co najważniejsze : trendhunter to obywatel świata. Nieco aspołeczny, idealnie niedostosowany i buntowniczy, zna swoją wartość. Jest pewien swoich racji i jak nikt, potrafi wypromować swój pomysł. Szczęście odnajduje w każdzym podmuchu nowości, przywianym prosto z kanału Fashion tv, w każdej witrynie sklepowej, bo widzi tam odbicie nowoczesnego człowieka- siebie.

Wejdź na TrendHunters, zostań prawdziwym trendhunterem i dowiedz się wszystkiego o tropieniu trendów!

Więcej o: