W pierwszym rzędzie

Sprawdziłyśmy, które pokazy mody przyciągają najwięcej gwiazd, kto najczęściej zajmuje miejsca w pierwszym rzędzie i co zakładają na siebie celebrytki na takie imprezy. Przeczytaj nasz raport!

Zaproszenia na pokazy i miejsca w pierwszym rzędzie , możliwość kupienia (lub wypożyczenia) kreacji zanim jeszcze pojawi się na wybiegu czy chociażby zdjęcie z ulubionym projektantem to niewątpliwa zaleta bycia sławną osobą! Z tych przywilejów skwapliwie korzystają nie tylko zagraniczne gwiazdy, ale i te z rodzimego podwórka.

AP/Peter Kramer

Stałymi bywalczyniami pokazów mody są tancerki Anna Bosak i Edyta Herbuś . Ewa Szabatin, która ostatnio zaczęła projektować, również chętnie zasiada tuż pod wybiegiem. Być może szuka inspiracji do swoich kolekcji? Musimy jednak przyznać, że o ile strój Ewy Szabatin (sukienka pochodzi z jej własnej kolekcji) zdobył uznanie w naszych oczach, to kreacje Anny Bosak i Edyty Herbuś pozostawiają wiele do życzenia...

Na pokazach mody najpopularniejszych polskich projektantów - Macieja Zienia i Gosi Baczyńskiej, pojawiają się również gwiazdy z branży muzycznej i filmowej. Piosenkarka Ewelina Flinta preferuje luźny styl, dlatego na pokaz kolekcji Natalii Jaroszewskiej wybrała dżinsy. Nas ten pomysł nie zachwycił! Spodobały nam się natomiast kreacje Darii Widawskiej i Justyny Steczkowskiej . Obie gwiazdy zaprezentowały zgrabne nogi, co było strzałem w dziesiątkę!

A na świecie? Jedną ze stałych bywalczyń wielu pokazów mody jest Paris Hilton (czasem towarzyszy jej siostra, Nicky). Również fashionistka, Misha Barton nie opuszcza najważniejszych pokazów w paryskim i nowojorskim Tygodniu Mody! Gwiazdki zawsze mają na sobie ubrania z najnowszych kolekcji, często dopiero prezentowanych na wybiegu (jak w przypadku sukienki i butów od Diora, które ma na sobie Misha).

Jennifer Lopez i Victoria Beckham to dwie gwiazdy, o których obecność na swoich pokazach zabiegają najwięksi kreatorzy! Nikt tak nie przyciąga prasy i fotoreporterów jak one!

Kto, Waszym zdaniem, najchętniej pojawia się na pokazach mody?

Agata Wypych

Zobacz Jennifer Lopez i Victorię Beckham idące na pokaz Louis Vuitton !

Więcej o: