Garrett Neff

Mężczyźni nie mają łatwego życia w modelingu. Zarabiają mniej od kobiet, a ich nazwiska pozostają anonimowe. Do 23-letniego Garretta Neff uśmiechnęło się jednak szczęście. Jesteście ciekawi, jak wygląda? Pójdźcie do najbliższej perfumerii, a z pewnością znajdziecie tam jego zdjęcie.

Marzeniem każdego modela jest trafić na tę osobę lub firmę, która uwierzy w jego potencjał i wypromuje na gwiazdę wybiegów. Jeden duży kontrakt, jedna kampania, a nieznany model lub modelka może w krótkim czasie stać się ulubieńcem showbiznesu. Garrett Neff nie mógł trafić lepiej, wyciągnął do niego rękę sam Calvin Klein .

W świecie mody, nie ma większych kampanii niż te promujące perfumy. Garrett stał się twarzą zapachu Man od Calvina Kleina . Czarno-biała fotografia reklamowa może robić wrażenie na wszystkich paniach. Subtelne rysy twarzy i muskulatura gladiatora, elementy charakterystyczne tego modela, tworzą osobliwe połączenie. Co więcej, Garrett firmuje bieliznę tej marki. Kto by przypuszczał, że jest on dopiero dziesiątym modelem w historii, który miał zaszczyt reklamować kultową bieliznę amerykańskiego producenta. Garretta kojarzymy również z jeansami CK . W tej kampanii nosił denimy z kultowym logo razem z Kate Botsworth .

Garrett NeffGarrett Neff Garrett Neff fot. www.thefashionspot.com

Sięgnijmy teraz do początków kariery tego Amerykanina z Delawere. Latem 2005 roku Garrett był na lotnisku w Miami i właśnie wylatywał na wakacje na Barbados. Miał to szczęście, że dostrzegł go wtedy skaut i wręczył mu swoją wizytówkę. Chłopak chyba już wcześniej marzył o pracy modela, bo jego ulubionym filmem był Zoolander (surrealistyczna historia osadzona w świecie mody). Garrett postanowił spróbować swoich sił i zgłosił się pod odpowiedni adres. Dostał angaż w prestiżowej agencji Click . W przeciągu roku zaliczył kampanię dla Abercrombie & Fitch , Benettona i Lagerfelda . Później pojawił się w edytorialach takich magazynów jak GQ , V Man czy L'Officiel Hommes . Garretta fotografowali m.in. Mario Testino i Ellen von Unwerth . Gdy upomniał się o niego Calvin Klein, wkroczył do pierwszej ligi męskiego modelingu. Dowodem na to stwierdzenie jest chociażby drugie miejsce w poważanym rankingu models.com.

Garrett uwielbia sport . Chodzi do siłowni aż sześć razy w tygodniu - stąd ta doskonała sylwetka. Wśród jego upodobań można też wymienić tenis i żeglowanie . Póki co nie imają się go żadne skandale. Zwykły chłopak z prowincji, który marzy o życiu w pejzażach dużego miasta - tak określił siebie Garrett w jednym z wywiadów.

Andrzej Grabarczuk

Zobacz wywiad z modelem CK garrett neff calvin klein interview

Reklama CK MAN CKMAN Calvin Klein MAN publicité

Więcej o: