Zapachy od gwiazd na lato

Przemysł kosmetyczny to prawdziwa żyła złota! Gwiazdy dobrze o tym wiedzą i coraz częściej firmują swoim nazwiskiem perfumy. Tego lata możemy przebierać w zapachach, stworzonych przez celebrytki!

Swoje nowe perfumy zaprezentowała ostatnio Paris Hilton . Uwodzicielski "Siren" pachnie latem i tropikalnymi plażami. Jednak to nie zapach robi największe wrażenie! Panna Hilton, jako syrena ze złotym ogonem, uwieczniona w uwodzicielskiej pozie na zdjęciu do kampanii reklamowej na pewno przyciągnie do sklepów wielu fanów!

Jessica Simpson podbiła świat mody swoją kolekcją ubrań i dodatków już kilka lat temu. Teraz na rynek wchodzi jej drugi zapach "Fancy Love" , który jest letnią wersją dobrze przyjętego "Fancy". Podobno inspiracją dla nowych perfum był dla Jessiki jej ukochany, amerykański sportowiec Tony Romo.

Faith Hill , gwiazda muzyki country też nie próżnuje. Gwiazda była bardzo zaangażowana w stworzenie zapachu, które sygnuje własnym nazwiskiem.

Kolejną gwiazdą, która (przy pomocy specjalistów) stworzyła, definiujący ją zapach jest Queen Latifah . Perfumy o prostej nazwie "Queen" mają dokładnie odzwierciedlać osobowość raperki i aktorki!

Która z buteleczek prezentowanych perfum podoba Ci się najbardziej?
Więcej o: