Wasze recenzje: 100% diva!

Volume Diva Mascara, tusz pogrubiający firmy Astor.

Przyłącz się do wspólnej akcji serwisu Lula.pl i Znam.to - jeszcze tak wiele produktów pozostało nie odkrytych!

Recenzję napisała rudziutka

Uwielbiam tusze do rzęs. Zakończenie każdego kolejnego opakowania jest dla mnie powodem do dużej radości - oto nastała okazja, aby nabyć nowy tusz do rzęs! Jak dotąd tylko tuszowi Define-A-Lash udało się skłonić mnie do ponownego zakupu. Teraz dołączyła do niego Volume Diva.

Przyznam się: do zakupu Divy skłoniło mnie jej opakowanie. Rzucająca się w oczy złota tubka z "wyrytym" motywem kwiatowym na zakrętce - na widok tej ślicznotki w mojej głowie natychmiast zaświtała myśl "I want one!". Za myślą zaraz poszły czyny i tak oto stałam się dumną posiadaczką tuszu Volume Diva firmy Astor.

Piękne opakowanie kryło nieco zaskakującą zawartość. Już jedno pociągnięcie tym tuszem ładnie... wydłuża rzęsy, dopiero druga warstwa nadaje im obiecaną objętość . Pomimo że tusz ma w nazwie "volume" to nie mogę się oprzeć wrażeniu, że tusz powinien nazywać się "length diva" - jego działanie jest bardziej wydłużające niż pogrubiające. Mimo to jestem skłonna wybaczyć temu tuszowi ten brak precyzji w nazwie - wiadomo, Diva musi mieć swoje kaprysy. Pomimo tego drobnego nieporozumienia w nazewnictwie, tusz jest naprawdę dobry i pięknie podkreśla oczy na długi czas, bez efektu pandy. Miałam trochę obaw co do szczoteczki - jestem uzależniona od giętkich szczoteczek i powrót do "zwykłej" szczoteczki budził mój lekki niepokój, jak się okazało: kompletnie bezpodstawnie. Szczoteczka jest sympatyczna, umożliwia nabranie odpowiedniej ilości tuszu, perfekcyjnie rozdziela rzęsy i nie tworzy na nich grudek.

Reasumując: Diva Astora przekonała mnie do siebie, kupuję ją całkowicie i bez zastrzeżeń . Z całą chęcią dałabym jej najwyższa notę czyli 5 gwiazdek, ale obiektywna część mojego jestestwa każe mi odjąć tą jedna gwiazdkę za brak precyzji w nazwie. Ale z całego serca tusz polecam.

Cena: 30zł

Zalety:

- dobrze rozdziela rzęsy - bardzo ładnie podkreśla oko - nie tworzy grudek - nie rozmazuje się - piękne opakowanie ;)

Wady:

- mały brak precyzji w nazwie: tusz głównie wydłuża, efekt pogrubienia jest raczej słaby ;)

Zobacz też:

Rzęsy niczym wachlarz

Więcej o: