Sukienki Joanny Klimas

Joanna Klimas w latach 90tych zrezygnowała z projektowania, bo nie chciała się zgodzić na odejście od swojej wizji. Czasy się zmieniły, rynek też, dlatego projektantka zdecydowała się wrócić.

Wcześniejszy minimalizm, z którego projektantka była znana został zastąpiony eklektyczną mieszanką romantyzmu i awangardy. Joanna Klimas projektuje dla kobiet, które są bezkompromisowymi indywidualistkami i nie boją się modowych eksperymentów, czy przemian.

W najnowszej kolekcji Joanny Klimas znalazły się sukienki, które ukazują kunszt projektantki. Nietypowe materiały, awangardowe konstrukcje i ciekawe połączenia kolorów, czy wzorów dowodzą, że można jeszcze zaprojektować coś świeżego. Warto było czekać na ten powrót.   

Sukienka z białą aplikacją

To "must have" nadchodzącego sezonu. Szczypty awangardy dodaje aplikacja z przodu sukienki, nadając jednocześnie lekkość konstrukcji. Dzięki odpowiednim dodatkom model ten może być noszony na co dzień, jak również na wieczorne wyjścia. Sukienka uszyta została z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej z domieszką metalu."

Joanna Klimas mat. PRJoanna Klimas mat. PR Joanna Klimas mat. PR

Sukienka motyl

Strój dla prawdziwej indywidualistki. Jej zaskakująca forma przywodzi na myśl kreacje z paryskich pokazów Haute couture. Konstrukcja kreacji tworzy na plecach złudzenie motylich skrzydeł co bez wątpienia nadaje niesamowity charakter sukience. To propozycja dla kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu. Uszyta została z bawełny połączonej z wiskozą. Uzupełnieniem i urozmaiceniem są cekinowe wstawki."

Joanna Klimas mat. PRJoanna Klimas mat. PR Joanna Klimas mat. PR

Czarno- różowa sukienka

Ostatnia z kreacji budzi nieco punkowe skojarzenia dzięki fakturze, materiałom oraz palecie kolorów. Plisowane wykończenie dekoltu, cekinowy pas oraz materiał nadaje całości mocny charakter, a z tyłu sukienki do złudzenia przypomina XIX wieczną turniurę. Całość uszyta została z bawełny z domieszką elastanu. Ten strój idealnie sprawdzi się podczas otwarcia wystawy czy koncertu."

Joanna Klimas mat. PRJoanna Klimas mat. PR Joanna Klimas mat. PR

Czytaj w Znam.to: Delikatny słodziak z klasą

Więcej o: