Modowe imperia gwiazd

Sława otwiera wiele drzwi. Gwiazdy znalazły nowy sposób na wykorzystywanie swojej popularności i pomnażanie zer na bankowych kontach! Projektowanie przestało być chwilową modą wśród rozkapryszonych celebrytów, a stało się jednym z głównych źródeł utrzymania gwiazd!

Scenariusz jest prosty. Wszystko zaczyna się niewinnie. Gwiazda, której styl podziwiany jest przez fanów, za namową jednej z większych i bardziej popularnych modowych marek podejmuje się współtworzenia minikolekcji . Współpraca związana jest z czekiem opiewającym na sporą sumę , który chcąca odświeżyć swój wizerunek firma z chęcią wystawia. Szybko okazuje się, że kolekcja to prawdziwy sukces, a ubrania czy dodatki znikają ze sklepowych półek w imponującym tempie . Gwiazda łatwo daje się przekonać do wydłuzenia współpracy na kolejną kolekcję... i kolejną... i jeszcze jedną. W końcu przychodzi czas na usamodzielnienie się . Gwiazda, z pomocą fachowych doradców wprowadza na rynek "pełnowartościową" kolekcję sygnowaną własnym nazwiskiem. Miley Cyrus , jedna z bardziej popularnych obecnie młodych gwiazd, właśnie - we współpracy ze znanym projektantem Maxem Azrią - zaprojektowała linię ubrań dla popularniej sieci Walmart . Czy kolejnym krokiem będzie stworzenie jej własnego modowego imperium?

Oczywiście są gwiazdy, które nie zaczynają tak skromnie, ale od podstaw tworzą marki, w których skład wchodzą pełne kolekcje ubrań, dodatków i kosmetyków. Takim odzieżowo-urodowym potentatem jest Jennifer Lopez . Jej linia JLO by Jennifer Lopez to ogromny sukces za oceanem. Jennifer udało się nawet spełnić marzenie o wielkim projektowaniu - kolekcja marki Sweetface (kolejne odzieżowe dziecko Lopez) została zaprezentowana na nowojorskim Tygodni Mody! Podobnie jak inne gwiazdy, genialna bizneswoman Jennifer nie zapomniała o kosmetykach! O tym, że perfumy w ekspresowym tempie pomnażają ilość zer na koncie wie juz chyba każda, nawet najmłodsza gwiazda: od Paris Hilton , przez Priscillę Presley po Antonio Bandersa - wszyscy wypuścili na rynek perfumy sygnowane swoim nazwiskiem !

Obejrzyj SPECJALNIE PRZYGOTOWANY film o gwiazdach, które odniosły największy sukces w świecie mody !

Gwiazdorskie projekty czyli  - Showbiznes

Patrząc na gwiazdy, które posiadają własne kolekcje można łatwo domyślić się, że sukces w życiu zawodowym determinuje sukces w przemyśle tekstylnym ... Nic bardziej mylnego! Są gwiazdy, które nie sprzedają płyt i których filmy są kasowymi porażkami, a kolekcje świecą triumfy! Do takich celebrytek należy piosenkarka i aktorka Jessica Simpson . Jej największym zawodowym sukcesem był udział w, uwielbianym przez widzów, reality show "The Newlyweds" . Zabawna Jessica zmagała się, wraz ze swoim świeżo poślubionym mężem Nickiem Lachey (dziś para jest kilka lat po rozwodzie) z małżeńskim życiem. Program był strzałem w dziesiątkę! Jessica zyskała wyjątkową popularność - tysiącom widzów na całym świecie wydawało się, że doskonale ją poznali , chcieli więc uczestniczyć w jej życiu, być podobni do niej. I choć nie pomogło to sprzedaży płyt, nagrywanych przez panią Simpson, doskonale zadziałało na kolekcję dodatków i ubrań! Każdy chciał wyglądać jak gwiazda-sąsiadka!

Barbara Łubko

Uroda, sława, sukces, szczęście - wiadomość nabita w butelkę?

Mój przyjaciel projektant!

Czytaj w Znam.to: Wygładzający masaż

Więcej o: