Nowości: Podkład typu "druga skóra"

Premiera podkładu Second Skin Foundation marki Max Factor, który ma sprawić, że skóra będzie wyglądała naturalnie także z bliska.

Oczekujesz komplementów na temat piękna swojej skóry, a nie na temat podkładu, który stosujesz? Jeśli poszukujesz podkładu, który dopasuje się do Twojej skóry dając jednocześnie jedwabiste, niewykrywalne wykończenie, ten produkt jest właśnie dla Ciebie.

Nowoczesna formuła podkładu maskuje wszelkie niedoskonałości i zapewnia nieskazitelnie wyglądającą cerę, nawet przy maksymalnych zbliżeniach.

Podkład Max Factor przypomina ludzką skórę, gdyż zawiera tę samą, co ona ilość wody i został zaprojektowany tak, by wiernie odwzorowywać energię cery. Dzięki tym cechom nie tylko praktycznie niewidoczny, ale również niewyczuwalny . Co więcej, wyjątkowa mieszanka unikalnych żywych pigmentów oraz tradycyjnych składników kosmetyku świetnie współgra ze skórą każdej z nas. Efekt końcowy to w pełni autentyczny wygląd i makijaż, który nie tylko wygląda jak "prawdziwa skóra", ale jest również w ten sposób odczuwany.

Globalny Kreator Makijażu Max Factor - Pat McGrath, która wie wszystko o kreowaniu pięknego, doskonałego wyglądu skóry, używa podkładu Max Factor Second Skin.

Podkład Max Factor Second Skin daje kobietom możliwość uzyskania efektu jaki otrzymują profesjonalni wizażyści. Zapewnia doskonałe krycie, a jednocześnie wygląda bardzo lekko i tak też jest odczuwany na skórze. Niezwykle łatwo się go rozprowadza i uzyskuje odpowiedni odcień. W efekcie otrzymujemy naturalny wygląd, z delikatnym, aksamitnym wykończeniem . - mówi Pat.

Podkład jest dostępny w pięciu odcieniach - Warm Almond, Natural, Rose Beige, Golden i Bronze.

Cena: ok. 67,99 zł (dostępny w sklepach już od października 2009)

Zobacz też:

NASZ TEST: emulsja silnie nawilżająca z mocznikiem

Czytaj w Znam.to: Nie do końca mnie przekonał

Więcej o: