Typ Luli w konkursie supermodelka.pl

Kolejnym Typem Luli w konkursie Supermodelka 2009 jest Nikola, zarejestrowana jako StrawberryGum.

Nicola w konkursie Supermodelka 2009 jest zarejestrowana pod nickiem StrawberryGum . Ma predyspozycje do zostania przyszłą gwiazdą wybiegów, a jej charakterystyczny pieprzyk może sprawić, że szybko się stanie rozpoznawalna (tak, jak Cindy Crawford). Naszym zdaniem Nicola ma bardzo duże szanse, by zakwalifikować się do finału konkursu Supermodelka 2009 . Od pewnego czasu pracuje jako modelka a teraz próbuje swoich sił w walce o kontrakt na 100 tysięcy złotych.

Zadaliśmy Nikoli kilka pytań.

1. Cecha charakteru, którą najbardziej w sobie lubisz...

Zdecydowanie w sobie lubię żartobliwość!

2. I ta, której chętnie byś się pozbyła...

Lenistwo.. Zawszę robię plany na przyszłość i zawsze zaskakuje mnie teraźniejszość! A tak bardziej serio, to po prostu brak motywacji, z nią u mnie krucho. Moja zasada, to co masz zrobić dzisiaj, zrób jutro! I tak wszystko na ostatnią chwilę.. Ale pracuję nad tym. ;-)

3. Cecha, której szukasz u wymarzonego mężczyzny:

Zaufania, bo bez zaufania, nie ma miłości, nie ma niczego..

4. U przyjaciół cenisz:

Absolutnie cenię sobie wsparcie jakim mnie obdarzają w dobrych i tych gorszych chwilach, zawszę mogę na nich liczyć. Kocham Was! ;-*

5. Złotą rybkę poprosiłabyś o...

O? Zawsze, wszędzie, gdzie tylko mam okazję wypowiadam TĄ jedną prośbę. Złotą rybkę poprosiłabym również o to samo, mianowicie - spełniaj wszystkie moje życzenia! ;-D

6. Kiedy jesteś szczęśliwa...

Jestem szczęśliwa praktycznie 24h na dobę, czyli jestem skora do rozmaitych zabaw, spotkań, mam masę energii, którą wydaje mi się, że zarażam, strzeżcie się!

7. A kiedy jesteś smutna, to...

Wiadomo, zdarzają się te gorsze dni, ale staram się tego nie pokazywać, taka już jestem, że wolę uporać się ze swoimi problemami sama, jednak zawsze wiem, że w trudnych przypadkach mogę zwrócić się do rodziny, przyjaciół. Przeważnie będąc smutną wychodzę gdzieś, byleby mieć przy sobie kogoś bliskiego i móc zapomnieć o wszelkich smutkach..

8. Najbardziej nie znosisz robić:

Duuużo by wymieniać! Ale myślmy racjonalnie.. Sądzę, że sprzątania! Wokół tyle się dzieje, a ja mam tracić tyle "cennego" czasu no wycieranie kurzu? Nie, nie, nie - zdecydowanie nie! Nie cierpię tego, a dźwięk odkurzacza mnie przeraża!

9. Kiedy byłaś małą dziewczynką, to...

..uwielbiałam bawić się z kuzynką w weterynarza! Robiłyśmy klatki, ściółki, badałyśmy pluszowe pieski, kotki, praktycznie wszystko, co wiąże się z tym zawodem! Świetna zabawa.

10. Zawsze tańczysz przy...

..muzyce! Nie ważne jakiej, nie ważne gdzie, ważne żeby był rytm i melodia! Muzyka i taniec to jedna z moich pasji.

11. Co może być twoim największym atutem w zawodzie modelki?

Sądzę, że wzrost i pewność siebie (ale nie arogancka!). :-D

12. Którą słynną modelkę podziwiasz?

Sasha Pivovarova jest wspaniała! Uwielbiam ją w sesji dla Prady! Sesja dla H&M również wspaniała. Piękna!

13. Nie możesz oderwać oczu od...

..wszystkiego co piękne! A to już kwestia tego, co kto rozumie pod pojęciem piękna. ;-)

14. Twoje wielkie niespełnione marzenie to...

Marzy mi się wyjechać do Australii i pomieszkać tam trochę.. Zobaczymy co los zgotuje.

15. Najwspanialsze w pracy modelki to...

Możliwość poznawania wspaniałych ludzi, podróże, które wiadomo kształcą i możliwość w tak wczesnym wieku (tak jak ja - 15lat) nauczenia się bycia samodzielną oraz wspaniałe zdjęcia do pokazywania wnukom (ale to już w dalekiej przyszłości!).

StrawberryGum , Konin

wiek: 15 lat

wzrost: 180 cm

wymiary: 86/64/89 cm

Jeżeli zgadzacie się z naszym wyborem i uważacie, że Nicola ( StrawberryGum ) ma szansę wejść do finału to zagłosujcie na nią . A może sami pobawicie się w scouta (osoba zajmująca się wyszukiwaniem nowych twarzy) i wyłowicie przyszłą, polską królową wybiegów !?! Zapraszamy do poszukiwań i zachęcamy do udziału w konkursie !

Konkurs Supermodelka Polski 2009

Więcej o: