Sonia Rykiel dla H&M

"Królowa dzianiny" i H&M przygotowali niespodziankę dla wszystkich miłośników cieplutkich swetrów i... seksownej bielizny!

Wspólpraca marki H&M z Sonią Rykiel będzie miała dwa oblicza! Już 5 grudnia 2009 , w 1500 sklepach H&M na całym świecie i w głównych butikach Sonia Rykiel ( to nowość w przypadku współpracy H&M ze znanymi kreatorami!) pojawi się kolekcja bielizny i bieliźnianych dodatków !

Natomiast już 20 lutego 2010 roku do około 250 sklepów H&M trafi kolekcja dzianin dla kobiet i dziewczynek (w wieku od 1,5 roku do 8 lat)!

Projekt: Sonia RykielProjekt: Sonia Rykiel Fot. EAST NEWS

Sonia Rykiel to prawdziwa ikona świata mody, której specjalnością jest styl stworzony wokół kobiecości. Paryski szyk i nowoczesność, ale też funkcjonalność, wygoda i ubrania nadające się do noszenia. Jej podejście do życia wywołuje podziw kobiet na całym świecie, niezależnie do wieku. Bardzo nam się spodobał zabawny, szykowny pokaz mody Soni Rykiel z okazji 40-lecia powstania firmy. Kolekcja dla H&M utrzymana jest w tym samym duchu rozkoszowania się bielizną. Jest to bardzo nowoczesny, inny rodzaj bielizny damskiej. Kiedy zaczęliśmy nad nią pracować z Sonią Rykiel, po prostu nie mogliśmy przestać - mówi Margareta van den Bosch, creative advisor H&M. - Jest to wspaniały akcent podkreślający naszą główną kolekcję.

Projekt: Sonia RykielProjekt: Sonia Rykiel Fot. EAST NEWS

Jimmy Choo dla H&M w skleapch 14 listopada!

Więcej o: