Kopertówka Versus

W najnowszej kolekcji marki Versus pojawiło się proste, metalowe pudełeczko, które dzięki ozdobnym dodatkom zamieniło się w wyrafinowaną kopertówkę. Christopher Kane udowadnia, że zna się na dodatkach.

Gianni Versace założył markę Versus w 1989 roku , a stanowisko głównego projektanta powierzył swojej siostrze Donatelli . Marka była skierowana do młodego klienta. W 2004 roku działalność firmy została zawieszona, jednak w tym roku ponownie wraca na rynek. Donatella Versace powierzyła władzę projektantowi, którego podziwia. Wskrzeszeniem marki zajmuje się Christopher Kane .

Projektując dodatki Christopher inspirował się przepychem i tzw. stylem "bling-bling" , który nawiązuje do dni, kiedy Gianni zajmował się firmą. Powstała kolekcja toreb, butów, biżuterii ze skóry, aksamitu i kryształków Swarovskiego . Prezentowana torebka jest zrobiona z metalowego pudełka, które z przodu jest udekorowane złotym zapięciem służącym za ozdobę. Sprzączka została przyczepiona za pomocą skórzanych linek a w środku został doklejony duży kryształ . Torebka ma złoty łańcuszek, który można schować w środku.

Jak Wam się podoba?

Można ją kupić w internetowym sklepie Colette . Kosztuje 845 euro .

Więcej o: